Muzyka i biznes to mocny duet.

A my lubimy działać partnersko.

Chcesz wziąć udział w kampanii marketingowej, w nieszablonowych akcjach, a może zależy Ci na niestandardowej współpracy? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Partnera – oferujemy naszą kreatywność w przygotowaniu indywidualnych i oryginalnych działań promocyjnych. W zależności od skali wsparcia, proponujemy różny zakres świadczeń.

Kontakt

Napisz i sprawdź, co możemy wspólnie zrobić.

Kontakt

Case studies

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny na Edison Festival

Koncern energetyczny Enea od 2020 roku jest częścią Edison Festival. Na przestrzeni lat Enea było zarówno sponsorem tytularnym, jak i głównym sponsorem festiwalu. Dla blisko 10 tysięcy fanów polskiej muzyki, którzy w dwa festiwalowe dni gromadzą się nad jeziorem Kierskim koncern przygotowuje wyjątkową strefę relaksu. 

Na przestrzeni lat znajdowały się w niej namioty, festiwalowe leżaki, fotobudka oraz przestrzeń, w której pleciono charakterystyczne, kolorowe i wpasowujące się w scenerię Edison Festival wianki. Koncern dba również o najmłodszych, zapraszając ich do strefy rodzinnej, gdzie przygotowane są liczne atrakcje – edukacyjne, sportowe, kreatywne i pozwalające na wspólne spędzanie czasu z rodzicami i opiekunami. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Sponsor Tytularny / Sponsor festiwalu Salt Wave

Porsche Polska od 2019 roku jest częścią Salt Wave. To partnerstwo to nie tylko spotkanie dwóch światów, ale również możliwość poszerzenia horyzontów. Napędzają nas pasja i marzenia, które poruszają nadmorskie fale. Efektem jest niepowtarzalna scena DJ-ska umieszczona na wodzie oraz nietuzinkowa strefa Porsche. Od 2024 roku Porsche jest sponsorem tytularnym festiwalu.  

Tradycją współpracy jest ruszający na tydzień przed festiwalem Salt Wave Camp, gdzie miłośnicy sportów wodnych mogą popływać na kajcie, spróbować sił w windsurfingu lub surfingu, poćwiczyć jogę przy zachodzie słońca czy wybrać się na spływ z riderami. W ten sposób Salt Wave by Porsche łączy muzyczne i sportowe emocje.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Sponsor Tytularny festiwalu Letnie Brzmienia

Festiwalowe, pozytywne wibracje Letnich Brzmień już drugi rok wspiera Santander Bank Polska jako sponsor tytularny wydarzenia i główny współorganizator trasy.  

W 2023 roku, ramię w ramię, przejechaliśmy wspólnie niemal cały kraj zatrzymując się w 9 miastach – na każdym przystanku trasy Santander zadbał o strefę relaksu, która biła rekordy popularności. To dzięki tej współpracy uczestnicy wydarzenia mogli wygodnie słuchać najpiękniejszych polskich dźwięków, a także odpocząć od szaleństw pod sceną. Poza wsparciem logistycznym i silną widocznością brandu na terenie miasteczek festiwalowych, współpraca opierała się również na wsparciu promocyjnym zarówno digital, jak i OOH w całym kraju. Klienci banku mogli skorzystać również ze specjalnej oferty – 20% rabatu na zakup biletów i karnetów w aplikacji banku.

ZOBACZ WIĘCEJ

Partner Strategiczny projektu BABIE LATO 2023

Jedna z najbarwniejszych współprac 2023 roku, czyli kolaboracja Semilac i BABIE LATO. To kolektywny projekt muzyczny realizowany w ramach festiwalu Santander Letnie Brzmienia i tworzony przez Natalię Kukulską, Bovską, Margaret, Mery Spolsky i Zalię.

BABIE LATO to kumulacja bezkompromisowej kobiecości i różnych historii. To show tego wybuchowego projektu zamykało każdy z przystanków trasy. Artystki nagrały dwa single i teledyski – stworzony specjalnie z myślą o projekcie singiel „Cudowne lata”, a także cover kultowego utworu „Venus” grupy Shocking Blue.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sponsor Główny festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023

Nieodłącznym kompanem trasy Santander Letnie Brzmienia 2023 był sponsor główny The Brooklyn Brewery, który towarzyszył nam we wszystkich dziewięciu miastach. Jednak nie tylko współtworząc strefę gastro – dzięki tej współpracy w każdym festiwalowym miasteczku znalazło się boisko do gry w koszykówkę.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, bo piłka niemal cały czas była w grze! Sportowo-chilloutowa strefa The Brooklyn Brewery – kultowego piwa z serca Nowego Jorku – była niezaprzeczalnym hitem i stała się miejscem nie tylko sportowej rywalizacji, ale również spontanicznych spotkań i integracji festiwalowej społeczności. Był to doskonały dodatek do wakacyjnej i rodzinnej atmosfery trasy Santander Letnie Brzmienia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Strefa sponsorska na Jarocin Festiwal 2023

Strefa Żywca to oaza spokoju i orzeźwiającego smaku! Razem ze sponsorem zaprojektowaliśmy miejsce, gdzie publiczność mogła na chwilę oderwać się od tłumu, cieszyć się chwilą relaksu oraz odkrywać różnorodność smaków z bogatej oferty piw. W Strefie Żywiec oferowaliśmy wielorazowe kubki, dzięki którym można było cieszyć się smakiem ulubionego piwa, jednocześnie dbając o naszą planetę.

ZOBACZ WIĘCEJ