Good Taste Production jest wiodącą agencją koncertową w Polsce, specjalizującą się w kompleksowej organizacji tras koncertowych, festiwali muzycznych i eventów.

Nasze portfolio obejmuje autorskie festiwale muzyczne oraz projekty specjalne, które przyciągają uwagę fanów muzyki z całego kraju. Tworzymy koncepcje kreatywne łącząc potrzeby klientów z doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat działania w branży muzycznej. 

Nasz zespół składa się z ludzi posiadających wieloletnią ekspertyzę na rynku muzycznym, którzy podejmują się każdego wyzwania z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu na przestrzeni lat, udało nam się wypracować solidną sieć kontaktów i zbudować trwałe relacje z managementami, wytwórniami, podwykonawcami i twórcami, co umożliwia nam doskonałą organizację wydarzeń muzycznych na najwyższym poziomie. 

2022-2023

W kolejnych dwóch latach organizujemy ponad 200 koncertów polskich i zagranicznych artystów. Promujemy trasę Ralpha Kaminskiego, Kwiatu Jabłoni, Natalii Przybysz, Mroza, Jamiego Culluma, Enrique Iglesiasa czy Hansa Zimmera. Jesteśmy promotorem takich formatów festiwalowych jak Edison Festival, Jarocin Festiwal, Letnie Brzmienia, Salt Wave Festival, Lekko Festival czy Stay Wild Festival. Premierujemy Jazz Around Festival i organizujemy europejską trasę Sanah promując koncerty w takich miastach jak Berlin, Londyn czy Paryż. Stajemy się współtwórcami nowej odsłony poznańskiego klubu Blue Note z którym jesteśmy związani od lat.

2021

Rok 2021 to czas, kiedy nasze projekty nabierają jeszcze większego rozmachu. Letnie Brzmienia zdobywają serca fanów w 9 miastach Polski, a premierowe wydarzenia, takie jak Lekko Festiwal czy Stay Wild Festival, stają się niezapomnianymi wydarzeniami na muzycznej mapie kraju. Stajemy się promotorem najstarszego rockowego festiwalu w Polsce –  Festiwalu w Jarocinie.

2020

W 2020 roku, pomimo wielu przeciwności losu i wielu odwołanych koncertów, organizujemy kilka nowych projektów, między innymi serię koncertów Drive In z udziałem Artura Rojka, Sanah i Ralpha Kamińskiego, a także cykl koncertów Salty Sounds w Jastarni. Przełomowe okazuje się jednak ogłoszenie nowego formatu koncertów outdoorowych Letnie Brzmienia.

2019

Good Year. Good Taste Production organizuje rekordową ilość koncertów. Towarzyszą nam pierwsze sukcesy bookingowe na arenie międzynarodowej. Ogłaszamy koncert legendarnej grupy Jamiroquai na krakowskim Tauronie i stajemy się historycznym promotorem dla Jacka Savorettiego. Premierujemy Salt Wave Festival w Jastarni. Jesteśmy organizatorem wyprzedanych tras Korteza oraz Krzyśka Zalewskiego. 

2018

Rok 2018 zaczynamy trasą koncertową Kolędy Świata z TGD Zalewski Śpiewa NiemenaKortez wyprzedaje swoją tra w kilkunastu miastach w Polsce. Organizujemy przeszło 120 koncertów. Kuba Badach rusza w pierwszą solową trasę z płytą Oldschool. Tego roku premierujemy nasz pierwszy pełnoprawny format festiwalowy Edison Festival w podpoznańskim Baranowie.

2017

W 2017 roku organizujemy pierwszą trasę po arenach z okazji 25-lecia grupy HEY. To był moment, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii naszej firmy. Od tego czasu nasza działalność rozwija się lawinowo, a liczba koncertów i festiwali, których jesteśmy promotorem, stale rośnie. 

2016

2016 to dla nas przełomowy rok. Zorganizowaliśmy 82 koncerty w tym trasę Brodki czy jeden z pierwszych wyprzedanych koncertów Taco Hemingwaya w poznańskim klubie B17. Zaczynamy pracować z Kortezem, Melą Koteluk i Anną Marią Jopek.

2015

W 2015 roku zaczynamy pracować z Anią Dąbrowską, Tomaszem Stańko czy The Dumplings. Premierujemy projekt Tribute to Michael Jackson i zaczynamy promować koncerty zagranicznych zespołów takich jak Dirty Loops czy Kensington.

2012-2014

Kolejne dwa lata ugruntowały nas w przekonaniu, że organizacja wydarzeń muzycznych, to to, co nas napędza i co chcemy robić. W latach 2012-2014 organizujemy koncerty Kuby Badacha, Mietka Szcześniaka, Kayah, LemON czy Krzyśka Zalewskiego. To czasy tworzenia pierwszych koncepcji festiwalowych One Music Festival oraz pierwszych projektów specjalnych takich jak Taste the Music.

2011

Nasza historia zaczęła się w 2011 roku, kiedy to zorganizowaliśmy pierwsze koncerty zespołu Poluzjanci, z którymi jesteśmy związani do dziś.