Partner Strategiczny projektu BABIE LATO 2023

Jedna z najbarwniejszych współprac 2023 roku, czyli kolaboracja Semilac i BABIE LATO. To kolektywny projekt muzyczny realizowany w ramach festiwalu Santander Letnie Brzmienia i tworzony przez Natalię Kukulską, Bovską, Margaret, Mery Spolsky i Zalię.

BABIE LATO to kumulacja bezkompromisowej kobiecości i różnych historii. To show tego wybuchowego projektu zamykało każdy z przystanków trasy. Artystki nagrały dwa single i teledyski – stworzony specjalnie z myślą o projekcie singiel „Cudowne lata”, a także cover kultowego utworu „Venus” grupy Shocking Blue.  

Semilac nieprzypadkowo został partnerem strategicznym projektu BABIE LATO, który za sprawą artystek był kumulacją subtelnej czułości, zahartowanej, bezkompromisowej kobiecości, różnych historii i doświadczeń. Marka w swoich działaniach i komunikacji zwraca uwagę na siostrzeństwo, sprawczość kobiet i moc ich wzajemnego wsparcia.  

Zespół Semilac był obecny podczas wszystkich przystanków trasy dbając na backstage’u o manicure artystek i artystów, a także podczas nagrania teledysku do piosenki „Venus”. Marka przez całe lato towarzyszyła Natalii Kukulskiej, Bovskiej i Zalii, a w strefie Semilac w festiwalowym miasteczku odbywały się także spotkania z artystkami.