Sponsor Tytularny / Sponsor festiwalu Salt Wave

Porsche Polska od 2019 roku jest częścią Salt Wave. To partnerstwo to nie tylko spotkanie dwóch światów, ale również możliwość poszerzenia horyzontów. Napędzają nas pasja i marzenia, które poruszają nadmorskie fale. Efektem jest niepowtarzalna scena DJ-ska umieszczona na wodzie oraz nietuzinkowa strefa Porsche. Od 2024 roku Porsche jest sponsorem tytularnym festiwalu.  

Tradycją współpracy jest ruszający na tydzień przed festiwalem Salt Wave Camp, gdzie miłośnicy sportów wodnych mogą popływać na kajcie, spróbować sił w windsurfingu lub surfingu, poćwiczyć jogę przy zachodzie słońca czy wybrać się na spływ z riderami. W ten sposób Salt Wave by Porsche łączy muzyczne i sportowe emocje.  

Uczestnicy Salt Wave Camp rozwijają swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów i instruktorów. Na przestrzeni lat Master class dla campowiczów poprowadzili uznani kitesurferzy: Aaron Hadlow, Reno Romeu i Rita Arnaus. Ponadto w wyjątkowym konkursie do wygrania był unikatowy kite Duotone Rebel SLS Porsche Edition od Porsche Polska, a roadtour dostarczył niezapomnianych wrażeń.