Bilety

W zależności od wydarzenia bilety są dostępne w bileteriach online i/lub w sprzedaży stacjonarnej na miejscu. Aby dowiedzieć się szczegółów sprawdź podstronę wydarzenia.

Dzieci do 6. roku życia włącznie mogą bezpłatnie uczestniczyć w koncercie pod opieką rodzica lub opiekuna, który posiada ważny bilet. Jeśli jest to koncert z miejscami siedzącymi, dziecko musi zająć miejsce na kolanach opiekuna. Zastrzegamy sobie możliwość sprawdzenia wieku dziecka poprzez zażądanie odpowiednich dokumentów.

Zakupiony bilet podlega zwrotowi wyłącznie w przypadku odwołania lub znaczącej zmiany miejsca lub terminu wydarzenia. W innych przypadkach, jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, możliwe jest przekazanie biletu innej osobie.

Nie ma takiej potrzeby, wystarczy pokazać go na telefonie. Upewnij się, że masz dostęp do pliku z biletem, który posiada widoczny i wyraźny kod kreskowy lub QR. Nie wystarczy samo potwierdzenie zakupu biletu.

Koncert jest wyprzedany, w momencie, gdy wszystkie bilety na koncert, bez wyjątku, zostaną sprzedane – wtedy informacja zostaje zamieszona na wydarzeniu facebookowym oraz na naszej stronie internetowej. Oznacza to, że sprzedaż biletów została zakończona i nie będzie już możliwości kupna biletu, nawet przy wejściu na koncert.

Wszelkie problemy prosimy zgłaszać na maila bilety@goodtaste.pl lub w miejscu zakupu biletu możliwie jak najwcześniej.

Tak, bilety nie są imienne. Ważne jest, aby każda osoba posiadała swój własny bilet podczas wejścia, szczególnie jeśli były one kupione zbiorczo, a uczestnicy mogą przybyć na koncert w różnym czasie.

Bilet należy kupić w autoryzowanych źródłach sprzedaży. Zakup biletów z innych źródeł (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na wydarzenie.

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować autentyczności zakupionego biletu. Może on być fałszywy i uniemożliwić wejście na koncert. Potwierdzić można to dopiero w dniu koncertu przez sprawdzenie kodu kreskowego poprzez czytnik.

Jest to uzależnione od wydarzenia – szczegółowe informacje o dostępnych typach biletów są dostępne na stronach sprzedażowych bileterii, wydarzeniu facebookowym oraz na podstronach koncertów na stronie internetowej Good Taste Production.

W przypadku kluczowych zmian dotyczących wydarzenia informujemy o tym na wydarzeniu facebook’owym oraz mailowo (za pośrednictwem bileterii, w której zamawiający dokonali zakupu). W komunikacie wskazujemy czy konieczna jest wymiana biletów czy pierwotne bilety zachowują ważność.

Wszystko zależy od ich dostępności – rekomendujemy wcześniejszy zakup online, aby zyskać gwarancję miejsca. Jeśli koncert nie jest wyprzedany, będzie możliwość zakupu także przed wejściem, ale nie możemy tego zapewnić w przypadku każdego koncertu.

Odezwij się do nas mailowo na adres: bilety@goodtaste.pl. Prosimy o zawarcie w wiadomości wszystkich danych i informacji (imię i nazwisko, nazwa bileterii, w której został zakupiony bilet, numer zamówienia, data i miejsce koncertu).

UCZESTNICTWO W WYDARZENIU

Osoby z niepełnosprawnością (po ukazaniu orzeczenia lub jeśli poruszają się na wózku inwalidzkim) mają możliwość wstępu na koncert na jeden bilet wraz z opiekunem. Oznacza to, że cena 1 biletu to cena wstępu dla 2 osób. Prosimy o zgłoszenie wówczas udziału w danym wydarzeniu drogą mailową z minimum tygodniowym wyprzedzeniem: bilety@goodtaste.pl. Jeśli obecność w wydarzeniu wymaga naszej pomocy, prosimy o zawarcie takiej informacji także mailowo, wówczas uprzedzimy zespół pracujący na miejscu wydarzenia.

Osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą wziąć udział w koncercie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Osoby, które ukończyły 16 lat, a nie ukończyły 18, potrzebują pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w koncercie. Wzór zgody można pobrać tutaj.

Jest to uzależnione od rodzaju wydarzenia. W przypadku pojedynczych koncertów zazwyczaj obowiązuje jednorazowe wejście na podstawie zeskanowania biletu, zatem decydując się na wyjście, nie ma możliwości powrotu. W przypadku dłuższych wydarzeń (np. festiwale) uczestnicy przy skanowaniu biletów zazwyczaj otrzymują opaski, na podstawie których mogą opuszczać i wracać na teren wydarzenia. W razie wątpliwości warto zwrócić się do punktu obsługi klienta na miejscu wydarzenia.

Informacje organizacyjne, w tym te o otwarciu bramek, publikujemy w wydarzeniu na Facebooku danego koncertu, kilka dni przed jego datą. Prosimy o wcześniejsze przybycie ze względu na obowiązujące procedury bezpieczeństwa, uniknięcie kolejek na wejściu oraz zajęcie miejsc.

W zależności od charakteru koncertu oraz obiektu, w którym odbywa się wydarzenie, w niektórych przypadkach osoby spóźnione mogą być wpuszczone pomiędzy utworami lub w trakcie przerwy pomiędzy częściami koncertu.

Nie jest to możliwe w przypadku żadnego organizowanego przez nas wydarzenia. Prosimy o pozostawienie zwierząt w domu, w bezpiecznym i komfortowym dla nich miejscu.

Prosimy o kontakt pod adres: bilety@goodtaste.pl lub zgłoszenie się do obsługi na miejscu, przed wejściem na koncert – sprawdzimy dostępne możliwości. W przypadku letnich koncertów plenerowych organizujemy specjalne strefy, w których można usiąść, warto też zabrać swój własny koc lub matę do odpoczynku na trawie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Jeśli nie otrzymałeś od nas akredytacji, w przypadku większości wydarzeń dopuszczamy możliwość dokumentowania fragmentów koncertu wyłącznie na użytek własny za pomocą telefonu. Prosimy jednak o to, by nie rozpraszać uwagi artystów i innych uczestników, ani nie ograniczać niczyjej widoczności.

Koncerty trwają zwykle 1,5 godziny, wszystko zależy jednak od konkretnego programu.

Godzina na bilecie, wydarzeniu na Facebooku oraz stronie internetowej jest godziną rozpoczęcia koncertu. Prosimy śledzić nasze profile społecznościowe – tam na bieżąco aktualizujemy informacje o harmonogramie koncertu.

Zgłoszenia akredytacyjne przyjmujemy pod adresem mailowym: promocja@goodtaste.pl. Podstawą do ubiegania się o akredytację jest aktywne uczestnictwo w promocji wydarzenia. Przyznawane przez Good Taste Production akredytacje prasowe / fotograficzne są imienne i nie podlegają wymianie. Zgłoszenia rozpatrywane są indywidualnie, w przypadku akredytacji fotograficznej udzielamy informacji na temat zasad pracy podczas koncertu, a ostateczne potwierdzenie tych zasad następuje przy odbiorze akredytacji.

Good Taste Production zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dowolnego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość osoby akredytowanej.

Między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, selfie sticków, statywów, parasoli z metalowym zakończeniem oraz innych przedmiotów, które w naszej ocenie mogą spowodować zagrożenie. Niedozwolone jest także wnoszenie własnych napojów i jedzenia.

Przede wszystkim o tym, że pogoda zmienną jest. Zabierzcie ciepłe oraz nieprzemakalne ubrania i obuwie. Dopuszczamy wniesienie parasoli, ale tylko bez metalowego zakończenia, jednak pamiętajmy, że mogą one ograniczać widoczność Waszą i innych osób. Jeśli prognozy pogody przewidują deszcz, zalecamy kalosze i peleryny. Warto zabrać ze sobą także spray przeciw komarom, żele antybakteryjne oraz kremy z filtrem SPF, chroniące przed słońcem.

Prosimy o zgłoszenie się do obsługi na wejściu lub kontakt w wiadomości prywatnej na naszych kanałach social media: Facebook lub Instagram.

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, na której regularnie zamieszczamy aktualne zapotrzebowanie.