Zalewski

ZGŁOWY TOUR
Gdańsk
01.12.2024 / 20:00
ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Bilety w cenach:
129 zł (I pula), 159 zł (II pula), 189 zł (III pula) - stojące
199 zł (STREFA A), 169 zł (STREFA B), 149 zł (STREFA C), 119 zł (STREFA D) - siedzące

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Sześć miast, sześć hal, sześć niezapomnianych koncertów. ZALEWSKI wkracza w zupełnie nowy, artystyczny etap i wyrusza w trasę koncertową promującą nadchodzący album! Artysta zagra w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.  

Zalewski to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Autor takich utworów, jak „Miłość Miłość”, „Kurier”, „Annuszka” czy „Początek”. Po 4 latach od poprzedniej autorskiej płyty “Zabawa” przyszedł czas na nowe.  

Pierwszą zapowiedzią tego bardzo osobistego materiału, który swoją premierę będzie miał na jesieni, jest utwór “ZGŁOWY”. Zaskakujący i bezkompromisowy komunikat, ukazujący ZALEWSKIEGO jako artystę z krwi i kości. Symboliczne zgolenie głowy na klipie, które dopełnia przekaz, symbolizuje początek czegoś nowego.   

Pierwszym oficjalnym singlem z kolei jest utwór „Kochaj” o zgoła innej atmosferze i skrajnie innych emocjach. Kolejne odsłony albumu wkrótce.

„Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy „na setkę”, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty…Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu – udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”.
Do zobaczenia na koncertach!
Wasz K.Z.” 

Pomimo, że ZALEWSKI zagrał do tej pory całe mnóstwo koncertów promując swoje dotychczasowe albumy „Zelig”, „Złoto”, „Zabawa” i „MTV Unplugged”, biorąc udział we wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju (m.in Opener Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal, Olsztyn Green Festival, Pol’and’Rock Festival) to będzie to pierwsza trasa artysty, która odbywać się będzie wyłącznie w halowych przestrzeniach.

Harmonogram koncertów ZGŁOWY TOUR: 

22.11.2024,  godz. 20.00 – Poznań, Pawilon 3A MTP 

01.12.2024,  godz. 20.00 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot 

08.12.2024, godz. 20.00 – Kraków, TAURON Arena Kraków 

12.12.2024, godz. 20.00 – Wrocław, Hala Stulecia 

19.12.2024, godz. 20.00 – Warszawa, COS Torwar 

22.12.2024, godz. 20.00 – Katowice, Spodek 

 

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, partnerem Kayax.