XIII Koncert Charytatywny UAM

Republika Niewysłuchanych
Poznań
05.06.2024 / 19:00
Aula UAM
Wieniawskiego 1, Poznań
Bilety w cenach:
60 zł - dochód zostaje przekazany na Fundację Fiona

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Ochrona zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce znajduje się w głębokim kryzysie. Rosnąca liczba prób samobójczych oraz wysoki odsetek młodych osób cierpiących na depresję nie pozwalają ignorować tego problemu. Z tego powodu powołano „Republikę Niewysłuchanych”. Nazwa wydarzenia nawiązuje do zespołu Republika, gdyż muzycznie wrócimy do wydanej 40 lat temu płyty „Nieustanne Tango”. Aranżacje będą odbiegały od pierwowzorów, nie będzie powielania tego co już powstało. Muzycy wykreują na bazie kompozycji już istniejących materiał, który będzie meandrował pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi, nie będzie “coverowaniem”. Aby osiągnąć ten efekt do współpracy zaproszono czołowych polskich wokalistów oraz składy wykonawcze takie jak chór czy big band. 

Wystąpią: Czesław Mozil, Katarzyna Groniec, Swienalis, Runforrest, Patryk Pietrzak, Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej, Jazz Big Band 75 pod dyrekcją Piotra Dąbrowskiego.  

Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest znany poznański muzyk i kompozytor Szymon Siwierski. 

W trakcie koncertu przewidziano licytacje charytatywne. Całość zysku ze sprzedaży biletów oraz licytacji zostaną przekazane na rzecz Fundacji FIONA na realizację zajęć profilaktyki zdrowia psychicznego w wielkopolskich szkołach.