Wiz The MC

Wiz The MC
Warszawa
03.03.2024 / 19:00
Hydrozagadka
11 Listopada 22, Warszawa
Bilety w cenach:
79 zl (I pula), 99 zł (II pula)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Urodzony się w Cape Town w RPA, dorastający w Lüneburgu w Niemczech, a tworzący w kanadyjskim Toronto artysta wymyka się jednoznacznym szufladkom gatunkowym. Jak mówi „jego muzykę tworzą emocje płynące z serca”. W 2015 roku Wiz wraz z kilkoma przyjaciółmi utworzył kolektyw NO HOMES, jednak to twórczość solowa okazała się tą właściwą. W 2017 roku Wiz nagle przeprowadził się do Toronto, aby tam rozwijać karierę muzyczną na własnych zasadach.

Wydany w 2020 roku mini album „What about now”, eksploruje nowy kierunek brzmieniowy w twórczości artysty, wykorzystując melodię i organiczne instrumentarium połączone z charakterystycznymi dla brzmienia WizTheMc bitami i rytmem. EP-ka zawierała przełomową piosenkę „For a Minute”. Ten krótki utwór, w 2020 roku był streamowany ponad dziesięć milionów razy. Dwa lata później ukazała się EP-ka „Where Silence Feels Good”.

Przed koncertem WizTheMc wystąpi brytyjska indie popowa grupa Leon of Athens oraz amerykańska songwriterka McKenna Michels.

Harmonogram:
19.00 – otwarcie drzwi
19.30 – 20.00 McKenna Michels
20.15 – 21.00 Leon of Athens
21.15 – WizTheMC

Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.