Vito Bambino

Luv tu da max!
Warszawa
22.04.2024 / 20:00
Progresja
Fort Wola 22, Warszawa
Bilety w cenach:
miejsca stojące 139 zł (I pula)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Po ogromnym sukcesie w całości wyprzedanej trasy jesiennej Vito Bambino rusza w kolejną! Wiosenna trasa koncertowa obejmie 6 polskich miast. Utworów z albumów Pracownia i Poczekalnia będzie można posłuchać na żywo m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu i Katowicach.

W kwietniu 2023 roku ukazał się drugi solowy album lidera zespołu Bitamina wydawany w Def Jam Recordings Polska. Płytę Pracownia zapowiadał m.in. singiel Etna, który ma już prawie 7 milionów odtworzeń w serwisie Spotify, a teledysk obejrzano prawie 5 milionów razy. Fani będą mogli posłuchać materiału z płyty na żywo podczas wiosennej trasy koncertowej.

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo, będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie.

Harmonogram koncertów:

2 kwietnia 2024 – Katowice / MCK
4 kwietnia 2024 – Kraków / Forty Kleparz
5 kwietnia 2024 – Wrocław / A2
6 kwietnia 2024 – Poznań / B17
7 kwietnia 2024 – Gdańsk / B90
12 kwietnia 2024 – Rzeszów / Pod Palmą
20 kwietnia 2024 – Warszawa / Progresja
21 kwietnia 2024 – Warszawa / Progresja
22 kwietnia 2024 – Warszawa / Progresja