The Wooten Brothers

The Sweat Tour
Warszawa
14.05.2024 / 20:00
Hybrydy
ul. Złota 7/9, Warszawa
Bilety w cenach:
Bilety w cenach: 139 zł (pula I), 169 zł (pula II). Wszystkie miejsca są stojące.

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Przez ponad cztery dekady bracia Wooten byli uznawani za jednych z najbardziej innowacyjnych muzyków na świecie. Teraz, po wielu latach, ponownie łączą siły. Wspólnie zostali okrzyknięci jako jeden z najbardziej utalentowanych i dynamicznych zespołów, jakie kiedykolwiek znał świat. Wiosną 2024 r. znakomita formacja rodzinna The Wooten Brothers na czele z legendarnym Victorem Wootenem zagra w Polsce!

Bracia Wooten wnoszą na scenę niesamowity poziom doświadczenia, oryginalności i wiedzy muzycznej. Ich występy to wysokoenergetyczna, super-funky artystyczna mieszanka stylów, w tym oryginalnych piosenek i klasyków. Krótko mówiąc: ci bracia to prawdziwa gratka, a ich występów nie można przegapić. Każdy występ oferuje jedyną w swoim rodzaju przygodę, która przekracza granice jazzu, funku, soulu, R&B, rocka i bluegrassu.

Gwiazdorska obsada The Wooten Brothers obejmuje pięciokrotnie nagrodzonych Grammy – basistę i autora tekstów Victora Wootena i Josepha Wootena (klawisze/wokal), wraz z Royem „Futuremanem” (perkusja/wokal) i Regim (gitara/wokal) Wootenem w ich najbardziej spostrzegawczej, harmonijnej i dynamicznej formie.

W 2024 r. ukaże się pierwsza od dekad płyta artystów, którą zapowiada singiel „SWEAT” – „W połowie lat 80. wydaliśmy album, który brzmiał bardziej jak producent niż my. Po raz pierwszy od tamtego czasu wydajemy album, który jest całkowicie nasz, braci” – podkreśla Victor Wooten, o którym media piszą: „legendarny basista powraca tam, gdzie zaczynał – wśród swoich braci” (The Atlanta Journal-Constitution).

Organizatorem koncertu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.