Snarky Puppy

Snarky Puppy
Wrocław
29.04.2024 / 20:00
Narodowe Forum Muzyki
plac Wolności 1, Wrocław
Bilety w cenach:
miejsca siedzące: 179 zł (strefa C), 239 zł (strefa B), 279 zł (strefa A)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Ponad 2000 zagranych koncertów, 13 wydanych albumów, 5 nagród Grammy, a także setki przeprowadzonych na całym świecie masterclasses – tak rysuje się historia jednego z najpopularniejszych funkowych bandów na świecie. Snarky Puppy wyruszają w kolejną trasę koncertową i zawitają do Polski. Grupa zagra we wrocławskim NFM już 29 kwietnia.

Snarky Puppy to swego rodzaju kolektyw składający się aż z 20 regularnie zmieniających się członków. W swej istocie twórczość zespołu zawiera elementy zarówno czarnej, jak i białej amerykańskiej kultury muzycznej z różnymi akcentami z całego świata.

Nasz krajobraz dźwiękowy znacznie się rozszerzył na przestrzeni lat – mówi lider grupy Michael League. Kiedy zespół zaczynał, byliśmy bardziej jazzowi, inteligentni i zorientowani na muzykę. Wchodząc na scenę w Dallas staliśmy się bardziej groove’owi, bardziej emocjonalni, w pewnym sensie głębsi. Skupiliśmy się bardziej na przekazywaniu jasnego przesłania, zrozumiałego dla słuchacza, bez zbędnych uproszczeń.

Ewolucja w muzycznej twórczości, sprawia, że każda nowa płyta rodzi się z nowej wizji i kierunku. Snarky Puppy zawsze był zespołem, który priorytetowo traktuje brzmienie, naszą zasadą jest to, że nie może brzmieć tak, jak brzmiała wcześniej – dodaje Michael League – muzyka musi sprawiać wrażenie, że gdzieś się porusza.

Najnowszy, nagrodzony Grammy album „Empire Central” – został wydany we wrześniu 2022 roku. Jego brzmienie jest potężne i odważne, a jednocześnie pełne luzu, zakorzenione w rodzimej kulturze, a jednocześnie sięgające na zewnątrz. Dzięki 16 nowym kompozycjom grupa z sentymentem spogląda na to, skąd się wywodzi, docierając do punktu niewyczerpanej mocy, z której jej członkowie nadal budują unikalne brzmienie Snarky Puppy.

W koncertowym składzie nowej trasy wystąpią m.in. Michael League, Nate Werth, Bob Lanzetti, Larnell Lewis, Justin Stanton, Bobby Sparks, Maz Maher, Chris Bullock i Jay Jennings.

Harmonogram:
29.04.2024 godz. 20:00 – Snarky Puppy

Regulamin imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.