Sam Tompkins

hi, my name is insecure tour
Warszawa
27.11.2024 / 20:00
Hybrydy
ul. Złota 7/9, Warszawa
Bilety w cenach:
99zł (pula I), 129zł (pula II), 199 zł (pula I VIP), 229zł (pula II VIP)

Informacje o presale szukajcie w kanałach social media artysty.
Regularna sprzedaż startuje 7.06.2024

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Od momentu zdobycia viralowej sławy na TikToku w 2021 roku, Sam Tompkins stał się jednym z najważniejszych i najlepiej sprzedających się brytyjskich muzyków swojego pokolenia, z 4 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify, łączną liczbą obserwujących w mediach społecznościowych przekraczającą 2,2 mln oraz sławnymi fanami, wśród których są Drake, Justin Bieber, Sam Smith i Fred Again.  

Pochodzący z Brighton w Wielkiej Brytanii 26-letni muzyk, dzięki swojej niesamowitej skali wokalnej i poruszającym duszę piosenkom, stał się globalnie uwielbianym artystą w zaledwie kilka lat, przyciągając tysiące fanów na trasę koncertową w 2023 roku.

Podczas występów Sam wykonuje swoje wczesne przeboje, takie jak Lose It All” (17,3 mln streamów na Spotify) oraz utwory z EP-ki Who Do You Pray To”, która po wydaniu w 2022 roku trafiła do pierwszej dziesiątki UK Album Chart, jak również niewydany jeszcze materiał z nadchodzącego debiutanckiego albumu Hi My Name Is Insecure”.  Składająca się z 16 utworów płyta jest celebracją charakterystycznego stylu Sama, który opisuje go jako „emocjonalny songwriting, filmowy pop”, obejmujący szeroki zakres ludzkich doświadczeń, od miłości po stratę.

Sam od początku swojej kariery był gorącym orędownikiem zdrowia psychicznego, a ostatnie wydarzenia w jego życiu osobistym tylko potwierdziły tę misję.  Muzyka artysty jest kojącym balsamem dla tych, którzy zmagają się z problemami depresji czy lęku społecznego. Jeśli jest jedna rzecz, którą Sam chce, aby jego fani wynieśli z jego twórczości to konkluzja, że problem dzielony z kimś, jest problemem dzielonym na pół. Chcę też, aby każdy wiedział, że odczuwanie smutku nie jest wstydliwe.”