Paula Roma

Trasa tej, co płonie z Miłości
Poznań
24.10.2024 / 20:00
Blue Note
Kościuszki 79, Poznań
Bilety w cenach:
89 zł (pula I), 99 zł (pula II). Wszystkie miejsca są stojące.

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Intrygująca Paula Roma zaśpiewa na żywo 24 października w poznańskim klubie Blue Note. Jej album „Ta, co płonie z Miłości” stanowi naturalne stylistyczne przedłużenie poprzedniego albumu „Cholerne pragnienie”, choć zdecydowanie przyprawiony został o bardziej różnorodne brzmienie instrumentalne oraz odważniejsze partie wokalne. 

Tematem przewodnim albumu jest miłość ubrana w niezwykle poetyckie odcienie i zatopiona w intymnej konwersacji z samą sobą. Artystka rozszerzyła grono cenionych producentów pracujących nad tym albumem, zatem znajdziemy tu utwory produkowane przez Jurka Zagórskiego oraz Roberta Krawczyka (Dryskulla).   

Unikatowe połączenie producenckie oraz sznyt liryczny Pauli Romy ponownie nawiązują dialog muzyczny na pograniczu bluesa, soulu oraz przyjemnego alternatywnego popu, dzięki czemu płyta jest niezwykle silnym kandydatem do topowego albumu polskiej sceny alternatywnej 2024 roku.  

 

Paula Roma to jeden z najmocniejszych debiutów ubiegłych lat i niewątpliwe odkrycie wśród artystów młodego pokolenia. Artystka zagrała na scenach najważniejszych festiwali w Polsce: Męskie Granie, Letnie Brzmienia, Edison. Album „Ta, co płonie z Miłości” został odtworzony przez słuchaczy milion razy zaledwie 3 tygodnie od jego premiery.  

Koncert w poznańskim Blue Note to kolejny z przystanków niezwykłej trasy „Tej, co płonie z Miłości”. 

Organizatorem koncertu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.  
Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.