Mrozu

Wszystko było po coś – EPILOG
Kraków
14.12.2024 / 20:00
TAURON Arena
Stanisława Lema 7, Kraków
Bilety w cenach:
119 zł (I pula), 149 zł (II pula), 179 zł (III pula) - stojące
209 zł (STREFA A), 179 zł (STREFA B), 149 zł (STREFA C), 119 zł (STREFA D) - siedzące

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Mrozu rozbija bank i ogłasza zwieńczenie halowej trasy z okazji 15-lecia na scenie koncertem w krakowskiej TAURON Arenie! Artysta, który wiosną wyprzedawał największe hale koncertowe w Polsce zagra w Krakowie 14 grudnia. To jedyny jesienny biletowany koncert Mroza przed przerwą na pracę w studiu nagraniowym. 

Koncerty z rekordową frekwencją, profesjonalizm sceniczny i produkcyjny doceniany przez fanów, znawców branży i kolegów po fachu to tylko kilka zdań, które pojawiały się w pochlebnych recenzjach na temat wiosennej trasy koncertowej Wszystko było po coś, którą Mrozu świętował sceniczny jubileusz. Z końcem roku huczne obchody zawitają do osławionej najlepszymi koncertami polskich i zagranicznych artystów TAURON Areny Kraków. 

W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagrał we Wrocławiu, w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i dwukrotnie w Warszawie.  Większość trasy została wyprzedana, a na każdym koncercie Mrozu zapraszał na scenę wyjątkowych gości specjalnych. Trasa Wszystko było po coś to muzyczna podróż przez wszystkie albumy Mroza – w repertuarze nie brakuje przebojów z wydanej w 2022 roku platynowej już płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków, utworów z doskonale przyjętych albumów Aura i Zew, czy singli, dzięki którym Mrozu wypłynął na szerokie wody. 

Na oficjalnych kanałach Mroza w mediach społecznościowych można znaleźć relacje video z wiosennych przystanków trasy i przenieść się w ten pełen energii, tańca, doskonałej zabawy i oprawionej zapadającą w pamięć produkcją z barwnymi wizualizacjami i konfetti świat. Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne pozytywnych emocji show.

Harmonogram koncertu: 

14.12.2024 – Kraków, TAURON Arena Kraków 

Organizatorem trasy jest Good Taste Production i Kayax. Patronem medialnym jest RMF FM. Partnerem Eventim. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.