MARO

MARO
Wrocław
22.09.2024 / 19:00
Narodowe Forum Muzyki, Sala Czerwona
pl. Wolności 1, Wrocław
Bilety w cenach:
159 zł (pula I), 199 zł (pula II).
Bilety dostępne od 11.06 godz. 10.00

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

MARO powraca do Polski! Po błyskawicznie wyprzedanym kwietniowym koncercie w poznańskim klubie Blue Note, Portugalska multiinstrumentalistka, autorka tekstów i producentka wraca na koncert do Wrocławia! Już 22 września zagra w Sali Czerwonej Narodowego Forum Muzyki.  

Maro ma w dyskografii sześć albumów studyjnym, współpracę z Jacobem Collierem podczas jego światowej trasy koncertowej Djesse Vol. 2 oraz support także takich artystów jak Jessie J, Charlotte Cardin czy ¿Téo?. W maju 2022 reprezentowała Portugalię z utworem „Saudade, saudade” w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Turynie. 

W 2020 roku na swoim kanale YouTube zapoczątkowała projekt „ITSAME, MARO!”, w ramach którego nagrywała na odległość utwory z różnymi muzykami, m.in. Eric Clapton, Lennon Stella, The Paper Kites, Pablo Alborán, Lizzy McAlpine, Madison Cunningham, ANAVITÓRIA, Ivan Lins, Vitor Kley, Sílvia Pérez Cruz, Maria Gadú, Mayra Andrade, Rui Veloso, Lionel Loueke. Cała seria obejmuje 100 nagrań. 

 

Najnowszy album MARO „hortelã” przynosi intymną, okrojoną wersję jej najnowszych piosenek, prezentując folkową, akustyczną odsłonę. Album, w większości w języku portugalskim, został nagrany w trio z katalońskimi gitarzystami Darío Barroso i Pau Figueres.