Kult

Kult
Poznań
07.11.2024 / 20:00
Sala Ziemi Poznań Congress Center
ul. Głogowska 10, Poznań
Bilety w cenach:
149 zł (I pula), 179 zł (II pula), 199 zł (III pula)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Kult zagra w poznańskiej Sali Ziemi już 7 listopada! 

Kultowa grupa założona w 1982 r. przez Kazika Staszewskiego zagra w poznańskiej Sali Ziemi 7 listopada 2024 roku, tradycyjnie w ramach dorocznej Trasy Pomarańczowej. Zespół cieszy się niesłabnącą popularnością, nieustannie pozostając przy tym wiernym sobie, swojej muzyce i oczywiście fanom.  Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i stałą obecnością sekcji dętej, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego. Mimo licznych eksperymentów muzycznych każdy album grupy zawiera charakterystyczną motywikę podkreślającą warsztat i wszechstronność twórców. Ostatnie wydawnictwo zespołu to album „Ostatnia Płyta” z 2021 r. Zespół zaznacza, że mimo tytułu nie zamierza kończyć działalności na tym krążku.