J. Bernardt

Contigo Tour
Warszawa
03.10.2024 / 20:00
Hybrydy
ul. Złota 7/9, Warszawa
Bilety w cenach:
99 zł (I pula), 119 zł (II pula)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

J. Bernardt, znany również jako Jinte Deprez, to człowiek – orkiestra. Jest wokalistą, autorem tekstów, instrumentalistą, aranżerem, producentem, inżynierem dźwięku i programistą. Deprez jest jednak najbardziej znany jako połowa duetu wokalno-kompozytorskiego Balthazar, jednego z najbardziej lubianych i szanowanych belgijskich zespołów alt rockowych. Podczas gdy debiutancki album „Running Days” z 2017 roku jest mieszanką dźwięków kształtowanych przez elektronikę, nowy album „Contigo” z 2024 roku jest oparty na tradycyjnym zespole – a mianowicie grupie utalentowanych przyjaciół Depreza, których artysta poprowadził przez intensywne próby i występy, wspólnie poszukując „tej iskry”.
„Contigo” po hiszpańsku oznacza „z tobą” – to dramatyczne, porywające i barwne dzieło, przesiąknięte dramatem i ożywione przez wspaniałą melodię, wokale oraz posprodukcyjne ozdobniki muzycznego wynalazcy jakim jest J.Bernardt. „Contigo” eksploruje wszystkie fazy rozpadu związku: szok, smutek, złość, zaprzeczenie, ból, akceptację… i w niesamowity sposób oddaje brutalny romantyzm tego procesu.