Gregory Porter

Gregory Porter
Wrocław
16.07.2024 / 20:00
Narodowe Forum Muzyki
plac Wolności 1, Wrocław
Bilety w cenach:
499 zł (kategoria A), 439 zł (kategoria B), 379 zł (kategoria C), 329,00 zł (kategoria A)

Uwaga!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o cenach biletów:
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.

Dwukrotny zdobywca nagrody Grammy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów gatunku modern jazz i soul ponownie we Wrocławiu! Gregory Porter wystąpi 16 lipca 2024 roku w Narodowym Forum Muzyki, dokąd powraca po niezapomnianym koncercie z 2022 roku.

Na przestrzeni lat Gregory Porter zgromadził w Polsce wierną grupę fanów, która docenia elegancki jazz czerpiący z tradycji, ale ceni też jego nowoczesną formę. Muzyk regularnie koncertuje w naszym kraju, obecnie promując wydany w 2021 roku album „Still Rising – The Collection”, na który trafiły premierowe kompozycje, nowe aranżacje i dziewięć jego najpopularniejszych nagrań. Wśród nich mające milionowe odsłony w serwisach streamingowych „Hey Laura”, „Liquid Spirit”, „L-O-V-E” czy „Revival”.

Gregory Porter urodził się w Kalifornii. Pierwszy studyjny album wydał w 2010 roku i już wtedy krytycy uznali go za głos, którego brakowało na jazzowej scenie. Z każdą kolejną płytą udowadniał, że była to trafna ocena, a wydany w 2013 roku album „Liquid Spirit” przyniósł mu międzynarodową rozpoznawalność i nagrodę Grammy w kategorii Best Jazz Vocal Album, ugruntowując pozycję artysty na światowych scenach.

Harmonogram koncertu: 
16 lipca 2024 r., wtorek, godz. 20.00 – NFM, Wrocław

Organizatorem koncertu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Regulamin imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.