Fajne lato RMF: sanah. Letnie koncerty w 10 polskich miastach.

Dużo słońca i dużo dobrej muzyki – to definicja fajnego lata, które dla swoich fanów zaplanowała sanah! Najpopularniejsza polska artystka zaprasza na letnie koncerty, które odbędą się w aż 10 polskich miastach: Koszalinie, Poznaniu, Gorzowie Wlkp., Opolu, Nowym Sączu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Kazimierzu Dolnym i Białymstoku. 

Bilety dostępne od 16 maja na Eventim.pl.

Przed nami wakacje z najlepszą ścieżką dźwiękową. Artystka podczas koncertów zagra swoje największe przeboje w iście letnich aranżacjach, ale jak zwykle – sanah szykuje także muzyczne niespodzianki! 

sanah to obecnie najpopularniejsza artystka polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją. Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych złotych, platynowych, multiplatynowych i diamentowych przebojów, wśród których znajdują się: „Melodia”, „Ale jazz!”, „etc. (na disco)”, „ten Stan”, „Szary świat”, „ostatnia nadzieja” czy „Nic dwa razy”.  

Rekordy popularności biją nie tylko utwory sanah na listach przebojów i w rankingach sprzedaży OLiS, ale również teledyski artystki, które osiągają milionowe wyświetlenia. Nieustannie od 2020 roku artystka jest w trasie i niemal wszystkie koncerty mają status „wyprzedanych”.   

Harmonogram letnich koncertów: 

18.07 – Koszalin / Amfiteatr im. I. J. Paderewskiego
20.07 – Poznań / Polana Harcerza
21.07 – Gorzów Wielkopolski / Amfiteatr MCK
02.08 – Opole / Amfiteatr NCPP
3.08 – Nowy Sącz / Amfiteatr w Parku Strzeleckim
25.08 – Warszawa / Błonia PGE Narodowego
28.08 – Wrocław / Tarczyńska Arena Wrocław – Tereny Zielone
29.08 – Kraków / Plener przy TAURON Arenie Kraków
7.09 – Kazimierz Dolny / Kamieniołom
8.09 – Białystok / Teren Politechniki Białostockiej 

Organizatorami koncertów są: Good Taste Production, DM Agency, Magic Records; patron medialny: RMF FM.  

Wszystkie bilety na ten koncert są personalizowane, to znaczy, że na etapie składania zamówienia musisz podać imię i nazwisko każdego uczestnika wydarzenia! Zmiana danych nie będzie możliwa. Więcej informacji o EVENTIM.Pass znajdziecie pod tym adresem.

Regulamin wydarzenia