Czesław Śpiewa już 6 listopada zagra w poznańskim klubie Blue Note!

W repertuarze piosenki z najnowszej płyty zespołu, ale także wcześniejsze przeboje, a nawet utwory pierwszego zespołu Czesława Mozila. 

Po przejechaniu Polski i Europy solo, nadszedł czas, aby na scenie do Czesława Mozila dołączyli wybitni absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, czyli zespół Czesław Śpiewa. Razem zapewnią nie tylko mnóstwo dobrej muzyki, lecz także humoru, pełnego biograficznych żartów i nietuzinkowych anegdot.   

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, znajdą się też przeboje z poprzednich krążków zespołu: Debiut, Pop, Księga Emigrantów, a nawet dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value.  

Każdy z koncertów porwie słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy dźwięków pasjonującego tanga, popu, folku i awangardy, a szeroka gama instrumentów stworzy niepowtarzalny konglomerat brzmień, który na długo zapadnie w pamięć. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem toczy bezpretensjonalny stand-up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego show, wprawiającego każdego w wyśmienity nastrój.  

KUP BILET

Regulamin wydarzenia na www.goodtaste.pl/regulamin