Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! - KONCERT ODWOŁANY

Białystok, Zmiana Klimatu

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

NOSPR, ul. Wojciecha Kilara 1, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Brodka

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Krzysztof Zalewski [koncert przeniesiony z CSK]

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

Wodecki Twist 2021 - Koncert Galowy: LUBIĘ WRACAĆ / godz. 17.30

Centrum Kongresowe ICE Kraków Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 59 zł (strefa F), 79 zł (strefa E), 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: KONCERT ODWOŁANY

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!

Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artystów zaplanowany na 5.06.2021 Koncert Galowy Wodecki Twist w Krakowie zostaje odwołany.

Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności. Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem możliwie szybko: zdrowi i wygłodniali wspólnego przeżywania koncertów.

Zespół Good Taste Production

...

"Kochani Fani Taty i przyjaciele Festiwalu. Przygotowaliśmy piękny program, niestety ze względu na ograniczenia pandemiczne, ale też w tych trudnych czasach brak wsparcia dla Fundacji od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (przez ostatnie 4 lata) jesteśmy zmuszeni Was w tym roku przeprosić. Tradycyjna Gala nie odbędzie się.

Kochani, ale 4 edycję festiwalu „mimo wszystko” zagramy! I to zaskakująco, będzie inna niż zwykle! Dzięki wsparciu Miasta Krakowa i przyjaciół w niecodziennej odsłonie zobaczycie nas i naszych gości 4 czerwca na naszym YT, SM i na telebimach w Krakowie! Bądźcie z nami.

Dobra energia i uśmiech :) nie poddajemy się !!!

Kasia Wodecka Stubbs - Dyrektor festiwalu Wodecki Twist, Prezes Fundacji im.Zbigniewa Wodeckiego


Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego z wielką radością zaprasza na kolejną czwartą odsłonę Wodecki Twist Festiwal 2021. Koncert Galowy „Lubię Wracać” odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas gali wystąpią znakomici artyści polskiej sceny muzycznej w repertuarze Zbigniewa Wodeckiego.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

4 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wielopokoleniowe rodzinne spotkanie przyjaciół , fanów i młodych artystów wchodzących na scenę muzyczną.

- „Jak w zeszłych latach, tak i w tym ważna, jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów i wydarzeń inspirowanych osoba i twórczością Taty. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor festiwalu Kasia Wodecka-Stubbs.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK