Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca stojące: I pula - 129 zł, II pula - 159 zł;

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Theo Katzman, po dobrze przyjętym występie na festiwalu Jazz Around 2022, zagra w Warszawie najnowsze utwory z zapowiadanego albumu „Be The Wheel”. Amerykański multiinstrumentalista, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny z Los Angeles, sięga do gatunkowego soulu, R&B, rock’n’rolla i folku. Jego muzyka to fuzja popu, jazzu, funku i indie rocka. Artysta jest członkiem supergrupy Vulfpeck, jednak to solowe projekty stawia na pierwszym miejscu w karierze. Urodzony w Nowym Jorku Katzman zaznaczał swoją obecność na scenie od początku XXI wieku, udzielając się w wielu muzycznych projektach. Debiutancki album studyjny „Romance Without Finance” wydał w 2011 roku. Drugi album studyjny Theo Katzmana „Heartbreak Hits”, jak sam mówi album „smutku i straty”, powstał w trudnym dla artysty czasie w 2017 roku. Ostatnia solowa płyta „Modern Johnny Sings: Songs in The Age of Vibe”, na której artysta pod postacią Modern Johnny’ego porusza poważne społeczno-polityczne tematy, ukazał się w styczniu 2020 roku. Theo Katzman potrafi być i zabawny, i mroczny, i polityczny, i satyryczny i pięknie absurdalny. Można słuchać i słyszeć siebie w jego muzyce — recenzja albumu w „The Indy Review”.
Jako autor tekstów piosenek, artysta koncentruje się przede wszystkim na lirycznej koncepcji utworu. Jego ulubionymi autorami są Frank Ocean, Joni Mitchell i Paul Simon. W muzyce Katzmana pobrzmiewają też echa chwytliwego pop rocka inspirowanego latami 70. takich zespołów jak The Eagles i Little Feat. Najnowszy singiel artysty „Be The Wheel” ukazał się na początku lutego i jest zapowiedzią kolejnego albumu.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK