Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! - KONCERT ODWOŁANY

Białystok, Zmiana Klimatu

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

NOSPR, ul. Wojciecha Kilara 1, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Brodka

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Krzysztof Zalewski [koncert przeniesiony z CSK]

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 129 zł (strefa D), 159 zł (strefa C), 199 zł (strefa B), 249 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: KONCERT ODWOŁANY

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

•••

Uwaga!

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 14.06.2021 koncert Sinatra with Matt Dusk w Warszawie zostaje odwołany z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Wraz z Artystą wyrażamy szczerą nadzieję na jego szybki powrót do Polski, aby mógł zagrać w najpiękniejszych salach koncertowych, a my mogli rozpływać się w rytm takich melodii jak “Fly Me To The Moon”.

Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W razie problemów, prosimy o kontakt. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Zespół Good Taste Production

•••

UWAGA!

Znamy już nowe daty koncertu “Sinatra with Matt Dusk” w Warszawie, w Teatrze Roma. Zgodnie ze stanem wiedzy na grudzień 2020 roku i obowiązującymi regulacjami, wydarzenie – w identycznym kształcie - odbędzie się trzykrotnie:


7 czerwca 2021 roku o godz. 20:30,

14 czerwca 2021 roku o godz. 18:00,

14 czerwca 2021 roku o godz. 20:30.Pierwotny koncert Artysty miał odbyć się w maju 2020 roku. Pandemia koronawirusa wymogła natomiast dwukrotne przenosiny wydarzenia: z maja 2020 r. na listopad 2020 r. – I przenosiny, a następnie z listopada 2020 r. na czerwiec 2021 r. - II przenosiny.

W związku ze złożonością tego procesu, kupujący bilet zostali teraz podzieleni na trzy kategorie.

1. Osoby, które przy I przenosinach zostały poproszone o wybór nowej (listopadowej) daty i godziny koncertu i dokonały tego wyboru.

2. Osoby, które przy I przenosinach zostały poproszone o wybór nowej (listopadowej) daty i godziny koncertu i nie dokonały tego wyboru.

3. Osoby, które do tej pory nie zakupiły biletu na koncert.

W związku z powyższym:

1. osoby z 1. kategorii, otrzymają od bileterii wiadomość e-mail z informacją o przydzielonej odgórnie nowej dacie koncertu w czerwcu 2021 roku.

2. osoby z 2. kategorii otrzymają od bileterii wiadomość e-mail z dokładną instrukcją relokacji na dowolnie wybraną przez siebie datę koncertu w czerwcu 2021 roku.

3. osoby z 3. kategorii będą miały możliwość zakupu biletu na dowolnie wybrany termin koncertu w czerwcu za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.

W najbliższym czasie, otrzymacie od bileterii informacje odnośnie Waszych biletów. W razie problemów, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Do zobaczenia na sali koncertowej!

Zespół Good Taste Production


•••

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na wyjątkowe koncerty promujące album z przebojami wybitnego wokalisty.

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”

W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery.

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK