Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Salt Wave Festival 2023

Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 199 zł – FAV TIX – dostępne od 29.03.2023 (godz. 12.00) do 12.04.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów

139 zł – bilet dla 1 os. na pole namiotowe – dostępne od 29.03.2023 (od godz. 12.00) do 12.04.2023 (godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl. Dzieci do 6. roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

〰 Sam Tompkins, Jack Garratt, Lola Marsh, Kacperczyk, Ralph Kaminski, Crooked Colours, Agar Agar, Szczyl, Jann, Rosalie., KAMP!, BOKKA, O'SULLIVAN, Bass Astral, Maks Łapiński, Święty Bass, Safario, KACHA b2b Semprey, Monster, Majli, Nimm2 już 4 i 5 sierpnia zagrają na Półwyspie Helskim podczas Salt Wave Festival. Czwarta odsłona wydarzenia odbędzie się jak zawsze na lotnisku w Jastarni. 〰

🌊 Salt Wave Festival już na stałe wpisał się w kalendarz nadmorskich, wakacyjnych wydarzeń. Goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim festiwal wyróżniają m.in. niespieszny, kameralny klimat i urokliwy teren – otoczenie morza, lasów i piaszczystych plaż. Miejsce unikatowe pod wieloma względami, również muzycznymi. Nie inaczej będzie i w tym roku!

🐚 Przypomnijmy, że specjalnie dla Salt Wave Festival nową aranżację kultowego utworu Zbigniewa Wodeckiego pt. Muszla nagrała Zalia, czyli jedna z najciekawszych i najzdolniejszych postaci na polskiej scenie popowej. Z jej kawałków biją ciepło i beztroska, idealnie wpisujące się w atmosferę lata. Do coveru legendarnego artysty powstał również teledysk. Klip autorstwa Jakuba Arszenika jest jednocześnie muzycznym wspomnieniem ubiegłorocznej edycji Salt Wave Festival.

HARMONOGRAM KONCERTÓW

4 sierpnia, piątek

Lola Marsh, Crooked Colours, Kacperczyk, Rosalie., Bokka, Bass Astral, Maks Łapiński, Safario, Majli, Nimm2

5 sierpnia, sobota

Sam Tompkins, Jack Garratt, Ralph Kaminski, Agar Agar, Szczyl, Jann, KAMP!, Święty Bass, O’SULLIVAN, KACHA b2b Semprey, Monster

SALT WAVE SESSIONS, CZYLI MUZYCZNY WARM-UP

Festiwalowe dźwięki zabrzmią w tym roku nieco wcześniej, a wszystko za sprawą koncertu z cyklu Salt Wave Sessions by SmoothSail Music na 14-metrowej żaglówce pod gdańską banderą. 11 czerwca w trakcie rejsu po gdańskiej Motławie wystąpi KAMP! Trasa obejmie m.in. samo centrum miasta, będzie jednocześnie zapowiedzią wydarzenia zaplanowanego na pierwszy weekend sierpnia.

Salt Wave Sessions x Chałupy 6 to z kolei wspólny cykl weekendowych koncertów z przyjacielem festiwalu, czyli Chałupami 6 i pod patronatem radia Chillizet. Już 14 lipca wystąpi Faustyna Maciejczuk – buntowniczka z wyboru od zawsze poszukująca w muzyce ekspresji. Wkrótce ogłoszenie kolejnych artystów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

SALT WAVE CAMP 2023 NAPĘDZANY PRZEZ PORSCHE

Na tydzień przed festiwalem miłośnicy sportów wodnych mogą popływać na kajcie, spróbować sił w windsurfingu lub surfingu, poćwiczyć jogę przy zachodzie słońca, zwiedzić zakamarki Półwyspu Helskiego i wybrać się do kultowego kina Żeglarz. Uczestnicy Salt Wave Camp będą rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów i instruktorów SKS. Master class dla campowiczów poprowadzą uznani kitesurferzy: Aaron Hadlow, Reno Romeu i Rita Arnaus.

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor festiwalu: Porsche Polska. Partnerzy – Gmina Jastarnia, VW Samochody Dostawcze. Patroni medialni: Chillizet, Wyborcza.pl, F5, cgm, Prestiż Magazyn Trójmiejski, muno.pl i K MAG. Przyjaciele festiwalu: Chałupy 6, SKS, Surf Inc., Kino Żeglarz i SmoothSail Music.

Media społecznościowe:

Instagram
Facebook
YouTube

Więcej informacji i regulamin wydarzenia: saltwave.pl.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK