Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

Ralph Kaminski „KORA”

Teatr Wielki - Opera Narodowa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 299 zł (strefa A), 269 zł (strefa B), 199 zł (strefa C)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ralph Kaminski na płycie „KORA” (2021) sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź” i piosenki mniej znane. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Zdecydowanie nie jest to typowy cover album. Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, który Ralph zaprezentował na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 2021 roku we Wrocławiu. Płyta została nagrodzona statuetką Fryderyk w 2022 roku, w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.

W pracy nad aranżacjami utworów oraz podczas nagrań w studiu, towarzyszyli Ralphowi znakomici muzycy: Bartek Wąsik – fortepian, wokale, Michał Pepol – wiolonczela, wokale, Wawrzyniec Topa – bas, skrzypce, wokale, Paweł Izdebski – gitara, wokale, Wiktoria Bialic – perkusja, wokale.

W tym samym składzie muzycy zaprezentowali się podczas tournée, które objęło ponad 40 miast. Po rocznej przerwie muzycy wracają na scenę z projektem „KORA”.

Harmonogram koncertów:
03.04.2023 – Warszawa / Teatr Wielki – Opera Narodowa
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK