Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Powidz Jam Festiwal: Vito Bambino

Park Łazienkowski, ul. Józefa Bilskiego 7 Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (pula I), 119 zł (pula II), 139 zł (pula III)

Bilety dostępne na: Bilety dostępne na www.eventim.pl/goodtaste

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor i lider zespołu Bitamina, Vito Bambino, zagra 30 lipca na Powidz Jam Festiwal. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży!

W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo, będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie. W kwietniu 2023 roku powraca z nowym albumem, Pracownia, którego zapowiedzią jest singiel Etna.

Dla osób, które zdecydują się na udział w każdym z trzech biletowanych koncertów Powidz Jam Festiwal organizatorzy przygotowali specjalną ofertę. Kupując bilet na koncert Ralph Kaminski (27 lipca), MROZU (28 lipca) oraz Vito Bambino (30 lipca) można otrzymać bilety w pakiecie w niższej cenie: 269 zł (pula I), 299 zł (pula II), 359 zł (pula III).

Więcej informacji: www.jamfestiwal.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK