Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

KAMP! | Salt Wave Sessions by SmoothSail Music

Gdańsk, Motława

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023: BIELSKO-BIAŁA

Lotnisko Aleksandrowice, ul. Cieszyńska 321, 43-300 Bielsko-Biała

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023: KRAKÓW

Parkowa 12a, 30-538 Kraków

Edison Festival 2023

Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

LETNIE BRZMIENIA 2023: RZESZÓW

Rzeszów

Jarocin Festiwal 2023

boiska przy Maratońskiej, Jarocin

Faustyna Maciejczuk | Salt Wave Sessions x Chałupy 6

Chałupy 6
v113

Powidz Jam Festiwal: MROZU

Park Łazienkowski, ul. Józefa Bilskiego 7 Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (pula I), 119 zł (pula II), 139 zł (pula III)

Bilety dostępne na: Bilety dostępne na www.eventim.pl/goodtaste

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów piosenek i jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce – Mrozu zagra na Powidz Jam Festiwal! Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów Złoto czy Jak nie my, to kto wystąpi w piątek 28 lipca. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży!

Wydanym w 2014 roku albumem Rollercoaster udowodnił, że ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Pochodzący z tego albumu singiel Nic do stracenia okazał się najczęściej graną piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2014 roku. Albumem Zew z 2017 roku jedynie ugruntował swoją muzyczną tożsamość, pokazując nieustanny rozwój i zaskakując nie tylko fanów, lecz także krytyków. Gdy w 2019 roku wydał płytę Aura, zdobył nominacje do Fryderyków, a Złote bloki z 2022 roku w niespełna rok pokryły się platyną. To z tego albumu pochodzi przebojowe, nominowane do Fryderyka Złoto, wiosenno-letni przebój Za daleko i Galácticos, które nuciła cała Polska.

Dla osób, które zdecydują się na udział w każdym z trzech biletowanych koncertów Powidz Jam Festiwal organizatorzy przygotowali specjalną ofertę. Kupując bilet na koncert Ralph Kaminski (27 lipca), MROZU (28 lipca) oraz Vito Bambino (30 lipca) można otrzymać bilety w pakiecie w niższej cenie: 269 zł (pula I), 299 zł (pula II), 359 zł (pula III).

Więcej informacji: www.jamfestiwal.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK