Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

MYSLOVITZ 30-lecie [ZMIANA MIEJSCA] - SOLD OUT!

2 Progi Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79/89 zł

Bilety dostępne na: KONCERT WYPRZEDANY

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Uwaga! Informujemy, że zaplanowany na 17.11.2022 roku koncert Myslovitz w klubie Blue Note zostaje przeniesiony do klubu 2 Progi. Data i godzina koncertu pozostają bez zmian – wydarzenie odbędzie się o godz. 20:00 w klubie 2 Progi w Poznaniu.
Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla Ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown” czy „Z twarzą Marylin Monroe” i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. 17 listopada 2022 roku zespół zagra w klubie 2 Progi w Poznaniu. Bilety na to wydarzenie trafiły do sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travisa.

Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

W 2022 roku zespół obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest wiele wydarzeń, m.in. nowa płyta, która ukaże się jesienią, a zapowiadają ją single „Miłość”, „19” i „Pakman”.

Koncerty zespołu Myslovitz to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.

Harmonogram koncertów: 

17.11.2022 – 2 Progi, Poznań

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK