Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Matt Dusk

Jassmine Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 299 z zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Bilety w cenach: 299 zł (miejsca siedzące nienumerowane)
Bilety w sprzedaży dostępne będą od 28 lutego, godz. 12:00 na www.eventim.pl

Rok po zakończeniu niemal w całości wyprzedanej trasy po największych miastach Polski, artysta wraca z repertuarem z dwuczęściowego, pokrytego złotem albumu „Sinatra with Matt Dusk". Na płycie pojawiło się wielu polskich artystów, m.in. Ewa Bem, Natalia Kukulska, Kuba Badach czy Andrzej Piaseczny. Piosenki z Great American Songbook były już wykonywane przez wielu artystów i muzyków. Chciałem zaprosić do tego projektu artystów z wrażliwością podobną do mojej, którzy pomogliby mi rozpowszechnić te klasyki w XXI wieku – podkreśla Matt Dusk.

Jazzman zabierze słuchaczy w podróż do epoki elegancji i zmysłowości, kiedy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy: „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”. Okazję do przypomnienia sobie tego materiału jest koncert, który odbędzie się 5 września w kameralnym klubie Jassmine.

Matt Dusk od lat czaruje jazzowo-swingującymi hitami, a publiczność koncertowa uwielbia go za atmosferę, jaką wprowadza podczas spotkań na żywo. Pochodzący z Kanady wokalista, muzyk i kompozytor to twórca oryginalnych projektów z pogranicza jazzu, swingu i popu. Artysta sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje. Polscy fani z pewnością pamiętają utwór „My Way”/„Szczęście jest we mnie”, będący muzycznym hołdem oddanym Zbigniewowi Wodeckiemu.

Harmonogram:
5.09.2023, godz. 20.30 – Jassmine / Warszawa

Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK