Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Letnie Brzmienia Finał na Malcie, Poznań

Polana Harcerza przy jeziorze Malta Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Bilety jednodniowe w cenie 99 zł (I pula), 139 zł (II pula), 169 zł (III pula). Karnety dwudniowe 169 zł (I pula), 199 zł (II pula), 239 zł (III pula)

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zalewski, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Brodka, Vito Bambino, Julia Wieniawa, Ofelia, Arek Kłusowski, bryska to artyści i artystki muzycznego Finału Letnich Brzmień (10-11.09.2022 r.) na Malcie w Poznaniu. Dwudniowe święto muzyki na Polanie Harcerza przy jeziorze Malta będzie zwieńczeniem ogólnopolskiej trasy koncertowej, która w wakacje odwiedzi 13 polskich miast.

Bilety jednodniowe w cenie od 99 zł oraz dwudniowe karnety w cenie od 169 zł będą dostępne w sprzedaży w poniedziałek 16 maja od godz. 12:00.

Dwudniowy Finał Letnich Brzmień rozwibruje w tym roku malownicze miejsce w Poznaniu – na Polanie Harcerza, nad jeziorem Malta, usłyszeć będzie można rozgrzewające dźwięki muzyki m.in. Zalewskiego, Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego z My Best Band In The World, Brodki, Vito Bambino, Julii Wieniawy, Ofelii, Arka Kłusowskiego i bryskiej. Między 10 a 11 września, łapiąc ciepłe promienia słońca, zapraszamy do świętowania końcówki lata z Letnimi Brzmieniami!

Finałowa scena Letnich Brzmień w sobotę (10.09) należeć będzie do m.in. intrygującej wokalistki i aktorki Julii Wieniawy, która zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty „Omamy”. Tego samego dnia publiczność rozgrzeje niezawodny Zalewski. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Ten artysta dobrze wie, co oznacza dobra „Zabawa”. To właśnie albumem o tym tytule powrócił w 2020 roku, udowadniając swoją silną pozycję na rynku muzycznym, a ostatnio również filmowym. Daria Zawiałow, niezwykle elektryzująca osobowość i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej zagra również w sobotę. Artystka zadebiutowała w 2017 roku albumem „A kysz!”. W 2022 roku Daria Zawiałow została laureatką aż pięciu Fryderyków, w tym za Artystkę Roku. Scena sobotnia to też koncert intrygującego kompozytora i wokalisty Arka Kłusowskiego, którego zeszłoroczny krążek „Lumpeks” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem fanów i krytyków. Tego samego dnia na scenie pojawi się Ofelia, autorka dwóch świetnie przyjętych płyt, która jak mówi „nie biega po polanach, lecz budzi się, co rano w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają”.

Drugi dzień Finału Letnich Brzmień (11.09) to koncert m.in. Ralpha Kaminskiego, artysty totalnego, laureata tegorocznego Fryderyka, którego ostatnie wydawnictwo „Kora” wzbogacone głośną trasą koncertową, na długo zostanie w pamięci nie tylko miłośników Maanamu. W Poznaniu zagra w towarzystwie My Best Band In The World. Drugi dzień Finału Letnich Brzmień to też koncert m.in. Brodki znanej z wielu muzycznych wcieleń, artystki stale poszukującej. W 2021 roku Brodka wydała album „BRUT”, nad którym pracowała w londyńskim Flesh and Bone Studios. Najnowszy singiel „Sadza" jest pierwszym po „Grandzie”, autorskim materiałem po polsku. W niedzielę na scenie zobaczymy też Vito Bambino, który jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Początek jego drogi to rok 2003 i późniejsze działania z zespołem Bitamina. W 2020 roku wydał solową płytę „Poczekalnia”. W niedzielę na scenie pojawi się młoda artystka bryska, której debiutancki mini-LP „jestem bryska” zaraz po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli. Ostatniego dnia Finału wystąpi również Zalia, czyli Julia Zarzecka, 21-letnia wokalistka i kompozytorka. W jej piosenkach słychać wyraźne wpływy indie popu oraz lo-fi, a fascynują ją przede wszystkim soul i R’n’B. Zalia najwięcej inspiracji czerpie z życia dużych miast, ich społeczności i różnorodności.

Szczegóły dostępne na www.letniebrzmienia.pl

Harmonogram koncertów:

10.09 – sobota: Zalewski, Daria Zawiałow, Arek Kłusowski, Julia Wieniawa, Ofelia
11.09 – niedziela: Ralph Kaminski i My Best Band In The World, Brodka, Vito Bambino, bryska

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić na www.letniebrzmienia.pl. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy Finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r.

Bilety jednodniowe w cenie od 99 zł oraz dwudniowe karnety w cenie od 169 zł będą dostępne w sprzedaży w poniedziałek 16 maja od godz. 12:00 na www.letniebrzmienia.pl. Bilety i karnety dostępne są do wyczerpania danej puli.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Współorganizatorzy cyklu to poznańskie centrum handlowe Stary Browar, Strefa Kultury Wrocław, „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi oraz Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Partnerzy Letnich Brzmień to PGE Narodowy, Urząd Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, Szlak Śląskiego Bluesa, Miasto Rzeszów, Estrada Rzeszowska, Urząd Miasta Bydgoszcz, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Urząd Miasta Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń. Sponsorem głównym w Lublinie została PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Patron cyklu to również miasto Szczecin, organizator cyklu Bulwary Miejsce Spotkań. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, Freshmag, codziennypoznan.pl i kulturapoznan.pl.

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK