Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

BARANOVSKI - PONOWNA ZMIANA DATY!

Poznań, TAMA

Strachy na Lachy - koncert premierowy albumu "Piekło"

Tama, ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

Lola Marsh - ZMIANA DATY

Klub Niebo, Nowy Świat 21, Warszawa

Lola Marsh - ZMIANA DATY

Stary Klasztor, Jana Ewangelisty Purkyniego 1, Wrocław

Daria Zawiałow - wojny i noce tour - SOLD OUT - ZMIANA DATY

Filharmonia im. M. Karłowicza, ul. Małopolska 48, Szczecin

Daria Zawiałow - wojny i noce tour - DODATKOWY KONCERT - PRZENIESIONY

Filharmonia im. M. Karłowicza, ul. Małopolska 48, Szczecin

BARANOVSKI - PONOWNA ZMIANA DATY!

Warszawa, Palladium
v113

Letnie Brzmienia w Palladium: KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę "Dziękuję" - PRZENIESIONY

Klub Palladium, ul. Złota 9, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 69 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/letniebrzmienia i www.palladium.pl

Letnie Brzmienia w Palladium: KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę "Dziękuję" - PRZENIESIONY

///

Uwaga!

Nowa data koncertu KRÓLa to 3 września 2021 r. Koncert został zaplanowany na godz. 20:00. Nowe miejsce, w jakim się odbędzie to Palladium. Wszystkie dotychczas zakupione bilety (na koncert, który miał się odbyć 9 lipca 2021 r. na Błoniach PGE Narodowego, a został przeniesiony ze względu na złe warunki pogodowe) zachowują swoją ważność.

Sprzedaż biletów na koncert KRÓLa w nowym terminie trwa na www.eventim.pl/letniebrzmienia.

Przepraszamy za zmiany i dziękujemy za wyrozumiałość,

Zespół Good Taste Production

//

Niestety, z ogromnym smutkiem informujemy, że dzisiejszy koncert nie odbędzie się ze względu na panujące warunki pogodowe. Dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego usilnie skupimy się teraz na znalezieniu nowej daty koncertu. Podamy ją wkrótce! Wszystkie bilety na nowe wydarzenie zachowują swoją ważność. Przepraszamy za wszelkie niedogodności! Zespół Good Taste Production

//

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego

Zapraszamy na Błonia PGE Narodowego na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, KRÓLA, Ani Dąbrowskiej, Jazz Bandu Młynarski – Masecki oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!

W plenerze usłyszeć będzie można m.in. KRÓLA - promującego swój najnowszy album „Dziękuję”, przenoszący w świat najznakomitszych utworów międzywojnia Jazz Band Młynarski – Masecki czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Pawła Domagały, Fisz Emade Tworzywo, Ani Dąbrowskiej oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza oraz Onet.pl.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK