Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023: RZESZÓW

Przy hali Podpromie Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach:

299 zł – REGULAR dostępne od 1.02.2023 (godz. 12.00) do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów,

359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00).

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


LETNIE BRZMIENIA 2023 W TWOIM MIEŚCIE
RZESZÓW: 7-8.07.2023 r.
Przy hali Podpromie, Podpromie 10, Rzeszów

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!

W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez dziewięć letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi dziewięć miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Rzeszowie, spotykamy się 7 i 8 lipca w Parku Sybiraków, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska. 

W Rzeszowie zagrają: Mrozu, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Brodka, LemON, Mery Spolsky, Natalia Szroeder, Zalia, ARS LATRANS Orchestra, TYNSKY, Arek Kłusowski.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia. 

      W połowie kwietnia zostanie ogłoszony cały program wydarzenia wraz z harmonogramem koncertów oraz informacjami o biletach jednodniowych. Więcej na www.letniebrzmienia.pl. 

  KARNETY: 
299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów 
359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00) 

  Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. 
    Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 
  Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, rzeszow-news.pl, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet. 

Media społecznościowe:


? www.facebook.com/letniebrzmienia
? www.instagram.com/letniebrzmienia
? www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK