Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

IRA - 35 lat

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Poluzjanci

A2, ul. Góralska 5, Wrocław

IRA - 35 lat

P23, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Poluzjanci

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

IRA - 35 lat

Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Poluzjanci

Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Ralph Kaminski „KORA”

Teatr Wielki - Opera Narodowa
v113

LETNIE BRZMIENIA 2023: POZNAŃ

park Cytadela, al. Armii Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 299 zł – REGULAR; 359 zł – FINAL CALL

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

LETNIE BRZMIENIA 2023 W TWOIM MIEŚCIE
POZNAŃ: 1–2.09.2023

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. A Tobie z czym kojarzy się lato? Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!

W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez dziewięć letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi dziewięć miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Poznaniu spotykamy się 1 i 2 września w parku Cytadela, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska. 

W Poznaniu zagrają: Zalewski śpiewa Niemena, Mrozu, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, The Dumplings, Szczyl, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Zalia, WaluśKraksaKryzys, ARS LATRANS Orchestra i inni.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia.     

W połowie kwietnia zostanie ogłoszony cały program wydarzenia wraz z harmonogramem koncertów oraz informacjami o biletach jednodniowych. Więcej na www.letniebrzmienia.pl. 

KARNETY:
299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów

  359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00) 

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. 

    Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 

Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, Freshmag, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.

  Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin i www.letniebrzmienia.pl.

Media społecznościowe:
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia
www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK