Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023: GDAŃSK

Gdańsk Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach:

299 zł – REGULAR dostępne od 1.02.2023 (godz. 12.00) do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów,

359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00).

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


LETNIE BRZMIENIA 2023 W TWOIM MIEŚCIE
GDAŃSK: 11-12.08.2023 r.
Plac Zebrań Ludowych, ul. Generała Antoniego Giełguda, 80-203 Gdańsk

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!

W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez dziewięć letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi dziewięć miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Gdańsku, spotykamy się 11 i 12 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska. 

W Gdańsku zagrają: Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, Natalia Przybysz, Margaret, Bovska, WaluśKraksaKryzys, Zalia, Daria ze Śląska.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia.     

  W połowie kwietnia zostanie ogłoszony cały program wydarzenia wraz z harmonogramem koncertów oraz informacjami o biletach jednodniowych. Więcej na www.letniebrzmienia.pl. 

  KARNETY: 
299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów 
359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00) 

  Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.   

  Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 

  Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet. 

Media społecznościowe:


? www.facebook.com/letniebrzmienia
? www.instagram.com/letniebrzmienia
? www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK