Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

IRA - 35 lat

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Poluzjanci

A2, ul. Góralska 5, Wrocław

IRA - 35 lat

P23, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Poluzjanci

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

IRA - 35 lat

Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Poluzjanci

Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Ralph Kaminski „KORA”

Teatr Wielki - Opera Narodowa
v113

LETNIE BRZMIENIA 2023: WARSZAWA

błonia PGE Narodowego, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach:

299 zł – REGULAR dostępne od 1.02.2023 (godz. 12.00) do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.

359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00).

Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!

W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Warszawie spotykamy się 28 i 29 lipca na błoniach PGE Narodowego, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska. 

W Warszawie zagrają: MROZU, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Brodka, Natalia Szroeder, KARAŚ/ROGUCKI, Rubens, ARS LATRANS Orchestra, Zalia, jucho, Szczyl, Rosalie., Daria ze Śląska.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki.

W połowie kwietnia zostanie ogłoszony cały program wydarzenia wraz z harmonogramem koncertów oraz informacjami o biletach jednodniowych.

Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Partner Letnich Brzmień to PGE Narodowy. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, Warsawholic, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.

Media społecznościowe:

www.instagram.com/letniebrzmienia
www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK