Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: Vito Bambino

EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź

SALT WAVE FESTIVAL 2022

Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski

Letnie Brzmienia na Parkowej, Kraków: MROZU

Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Sobel

Browar Perła

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Ania Dąbrowska

Park Starego Browaru

Letnie Brzmienia na placu przed Impartem, Wrocław: Nosowska + Anieli

Plac przed Impart, ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła, Lublin: Daria Zawiałow

Browar Perła
v113

Lekko Festiwal

Home - Cicha 23 | Event Place, Marki k. Warszawy Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach:

129 zł (pula I) - dostępne od 29.04.2021 r. (od godz. 12:00) do 31.05.2021 r. (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów;

159 zł (pula II) - dostępne od 31.05.2021 r. (od godz. 12:00) lub do wyczerpania puli biletów.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 29.04.2021 r. o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Lekko Festiwal to nasza propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w sposób niezobowiązujący - w towarzystwie przyjaciół, rodziny czy samych siebie. Otoczeni wszechobecną naturą, wychodzimy z założenia, że można żyć lżej. Dbać o siebie, kolekcjonować wspomnienia, cieszyć się chwilą.

> W tym roku zapraszamy Was na teaserową wersję festiwalu, który ulokowany został w przepięknych przestrzeniach Cicha 23 Event Place w Markach, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. To ogromne tereny zieleni otoczone lasem, dwie zrewitalizowane stajnie oraz mnóstwo klimatycznych elementów. Dla tych, którzy pragną uciec w weekend za miasto to idealne miejsce! Niedzielne popołudnie można będzie spędzić tu na słodkim nicnierobieniu, słuchaniu ulubionej muzyki, przebywaniu w towarzystwie znajomych, słowem: niezobowiązującym chillowaniu na poduchach i leżakach.

20 czerwca 2021 r. w rytm akustycznych dźwięków, lekkich folkowych melodii, ale też bardziej energetycznych brzmień spróbujemy znaleźć przepis na dzień pełen relaksu i przyjemności. Muzycznych emocji dostarczą nam w tym roku wyłącznie polscy artyści, wspieramy się nawzajem - lokalnie. Na scenie zobaczymy takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Mikromusic, Kaśka Sochacka, Ofelia czy MaJLo. Atmosferę podgrzewać będzie Sonar Soul.

Zasmakuj z nami beztroskich chwil i poczuj się lekko!

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK