Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

Kwiat Jabłoni: Trasa europejska – Berlin

Heimathafen Neukölln, Karl-Marx-Straße 141, Berlin Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: od 49 €.

Bilety dostępne na:


www.eventim.de.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Wiosną tego roku Kwiat Jabłoni rusza w trasę po Europie! Już 14 kwietnia 2023 roku zespół zagra w Heimathafen Neukölln w Berlinie. Ponadto fani usłyszą artystów m.in. w Oslo, Brukseli, Londynie, Manchesterze i Dublinie. To ostatnia szansa, by posłuchać dotychczasowego materiału zespołu przed zapowiedzianą premierą trzeciego albumu.

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. Niemożliwe z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, z kolei najnowsze dzieło Mogło być nic zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną (w kwietniu 2022 roku Mogło być nic osiągnęło już status podwójnej platyny).

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla Dziś późno pójdę spać, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony 42 miliony razy!

Dotychczas Kasia i Jacek zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił m.in. na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival – koncert spotkał się z ogromnym zainteresowaniem do tego stopnia, że debiutujący wówczas zespół zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników przed Małą Sceną. W rezultacie Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival. W 2022 roku zespół powrócił na Najpiękniejszy Festiwal Świata, by zagrać na głównej scenie.


Mogło być nic, a jest trasa europejska

14.04.2023 – Berlin, Heimathafen Neukölln
5.05.2023 – Oslo, Cosmopolite
7.05.2023 – Bruksela (Polish Day in Brussels), Parc du Cinquantenaire
2.06.2023 – Dublin, Button Factory
3.06.2023 – Manchester, Manchester Academy 2
4.06.2023 – Londyn, O2 Islington

Organizatorem koncertu w Berlinie jest Good Taste Production.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK