Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, Gdynia

Ralph Kaminski – KORA - WYPRZEDANY!

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Ralph Kaminski – KORA

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Lady Pank - LP40

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II – SOLD OUT!

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II - SOLD OUT

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
v113

Kolędy Świata: TGD + Mateusz Ziółko - ZMIANA MIEJSCA

Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące - 59 zł (strefa D), 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B) i 129 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!

Zaplanowany na 6.01.2022 koncert TGD odbędzie się w Mieście Ogrodów, a nie we wcześniej komunikowanym Spodku. W najbliższych dniach otrzymacie wiadomość e-mail, w której zostaną Wam przyznane nowe miejsca na sali. Dołożymy wszelkich starań, aby jakość miejsc była zbliżona do tych pierwotnie zakupionych. Przy wejściu na koncert należy okazać nowy bilet (wydrukowany lub na telefonie).

Planując udział w tegorocznym kolędowaniu pamiętajcie o tych ważnych zmianach: nowe miejsce koncertu i nowe miejsca na sali. Godzina wydarzenia pozostaje bez zmian. Rozpoczniemy o 19:00.

Jednocześnie informujemy, że tegorocznym solistą koncertu będzie Mateusz Ziółko, którego z pewnością znacie nie tylko z genialnych wykonów w The Voice of Poland. To autor m.in. takich przebojów jak "W płomieniach" czy wykonywanego w duecie z Sylwią Grzeszczak utworu "Bezdroża".

Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności do trzech polskich miast: Poznania, Katowic i Warszawy. Oprócz znanych i lubianych utworów znajdą się też nowe aranżacje. Solistą koncertu będzie Mateusz Ziółko.

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego, roztańczonego i rozmodlonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.

Styczniowa trasa koncertowa TGD inauguruje obchody 40-lecia tej pop-gospelowej formacji, więc będzie miała charakter podwójnie świąteczny.v Harmonogram koncertów:

2.01.2022 - Poznań - Aula Artis
6.01.2022 - Katowice – Miasto Ogrodów
15.01.2022 - Warszawa – Palladium

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK