Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Kolędy Świata: TGD + Kuba Badach + Ania Karwan / DRUGI KONCERT

NFM, Plac Wolności 1, Wrocław  Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Strefa A – 159 zł; Strefa B – 129 zł; Strefa C – 99 zł; Strefa D – 79 zł  

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

   Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności! W grudniu 2022 roku i styczniu 2023 roku Kolędy Świata TGD zawitają do dziewięciu polskich miast: Poznania, Szczecina, Lublina, Rzeszowa, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Warszawy. Chór, orkiestra i wyjątkowi goście – Ania Karwan, Kuba Badach i Mateusz Ziółko wykonają znane i lubiane utwory. Nie zabraknie również nowych aranżacji, które 18 listopada ukazały się na albumie „Kolędy Świata 3”. 21 stycznia zespół wystąpi w NFM we Wrocławiu. Bilety w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.  

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego i roztańczonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.  

Najnowszy projekt TGD to muzyczne doświadczenie nie tylko polskich czy europejskich kolęd, to także doświadczenie muzyczne całego globu. Mamy kolędę indyjską, afrykańską, współczesne utwory świąteczne oraz autorskie piosenki. Podglądamy, jak okres świąteczny przeżywają ludzie na całym świecie, nawet tam, gdzie chrześcijaństwo nie jest dominującą religią – mówi Filip Wojnar, manager zespołu TGD.

  Ania Karwan to szerszej publiczności dała się poznać w VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do ścisłego finału. Trzy lata później została zwyciężczynią konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Pochodzący z albumu „Ania Karwan” przebój „Słucham Cię w radiu co tydzień” przyniósł Artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.  Obecnie Ania jest w trakcie nagrań do drugiej płyty, niedawno premierę miały jej dwa nowe single – „Swobodnie” oraz piosenka o przewrotnym tytule „Papierosy”.

   Kuba Badach to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista”.

   Zespół TGD to jeden z najpopularniejszych w Polsce chórów popowo-gospelowych, który świętuje 40-lecie działalności. Grupa ma na koncie ponad 10 studyjnych albumów, z których wydany w 2011 roku „Liczy się każdy dzień” oraz „Uratowani” pokryły się złotem. Na przestrzeni lat chór współpracował z wieloma polskimi artystami i artystkami, m.in. tworząc przebojowe „Gloria” z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, Kubą Badachem i Mietkiem Szcześniakiem, „Jedyna taka noc” z Katarzyną Cerekwicką, Anią Karwan, Marcinem Sójką i Krzysztofem Iwanczeko, czy „Pierwsza Gwiazdka” nagrane wspólnie z Natalią Kukulską, Mariką, Natalią Niemen, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem.  

Harmonogram koncertów:

  29.12.2022 – Warszawa / COS Torwar (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan + Mateusz Ziółko)

30.12.2022 – Lublin / CSK (TGD + Kuba Badach) 

6.01.2023 – Poznań / Sala Ziemi Poznań Congress Center (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan) godz. 16:30 i 19:00

8.01.2023 – Szczecin / Filharmonia im. M. Karłowicza (TGD + Kuba Badach) 

10.01.2023 – Rzeszów / Filharmonia Podkarpacka (TGD + Mateusz Ziółko) 

12.01.2023 – Gdańsk / Filharmonia Bałtycka (TGD + Kuba Badach) godz. 17:00 i 19:00

14.01.2023 – Katowice / Miasto Ogrodów (TGD + Ania Karwan + Mateusz Ziółko) 

15.01.2023 – Kraków / Kino Kijów (TGD + Ania Karwan + Mateusz Ziółko)  godz. 16:30 i 19:00

21.01.2023 – Wrocław / NFM (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan) godz. 16:30 i 19:00

Bilety w sprzedaży dostępne za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

  Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin. 
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK