Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

The World of Michael Jackson: Kukulska / Badach / Moś / Sinckler

Sala Ziemi Poznań Congress Center, ul. Głogowska 10, Poznań

Joss Stone, 20 Years of Soul - Tour / 27.02.2023 r.

Teatr Wielki – Opera Narodowa, plac Teatralny 1, Warszawa

Joss Stone, 20 Years of Soul - Tour / 1.03.2023 r.

NFM, pl. Wolności 1, Wrocław

half•alive + WizTheMic

Klub Proxima

Brodka - Sadza 2.0

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

IRA – 35 lat

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

Poluzjanci

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań
v113

Kolędy Świata: TGD + Kuba Badach - WYPRZEDANY

Filharmonia Bałtycka, Gdańsk Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Strefa A – 159 zł; Strefa B – 129 zł; Strefa C – 99 zł; Strefa D – 79 zł

Bilety dostępne na: KONCERT JEST WYPRZEDANY

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności! W grudniu 2022 roku i styczniu 2023 roku Kolędy Świata TGD zawitają do dziewięciu polskich miast: Poznania, Szczecina, Lublina, Rzeszowa, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Warszawy. Chór, orkiestra i wyjątkowi goście – Ania Karwan, Kuba Badach i Mateusz Ziółko wykonają znane i lubiane utwory. Nie zabraknie również nowych aranżacji, które już 18 listopada ukażą się na albumie „Kolędy Świata 3”. 30 grudnia zespół wystąpi w CSK w Lublinie. Bilety trafią do sprzedaży 24 października o godz. 12:00 na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego i roztańczonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.

Najnowszy projekt TGD to muzyczne doświadczenie nie tylko polskich czy europejskich kolęd, to także doświadczenie muzyczne całego globu. Mamy kolędę indyjską, afrykańską, współczesne utwory świąteczne oraz autorskie piosenki. Podglądamy, jak okres świąteczny przeżywają ludzie na całym świecie, nawet tam, gdzie chrześcijaństwo nie jest dominującą religią – mówi Filip Wojnar, manager zespołu TGD.

Kuba Badach to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista”.

Zespół TGD to jeden z najpopularniejszych w Polsce chórów popowo-gospelowych, który świętuje 40-lecie działalności. Grupa ma na koncie ponad 10 studyjnych albumów, z których wydany w 2011 roku „Liczy się każdy dzień” oraz „Uratowani” pokryły się złotem. Na przestrzeni lat chór współpracował z wieloma polskimi artystami i artystkami, m.in. tworząc przebojowe „Gloria” z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, Kubą Badachem i Mietkiem Szcześniakiem, „Jedyna taka noc” z Katarzyną Cerekwicką, Anią Karwan, Marcinem Sójką i Krzysztofem Iwanczeko, czy „Pierwsza Gwiazdka” nagrane wspólnie z Natalią Kukulską, Mariką, Natalią Niemen, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem.

Harmonogram koncertów:

29.12.2022 – Warszawa / COS Torwar (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan + Mateusz Ziółko)
30.12.2022 – Lublin / CSK (TGD + Kuba Badach)
6.01.2023 – Poznań / Sala Ziemi Poznań Congress Center (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan)
8.01.2023 – Szczecin / Filharmonia im. M. Karłowicza (TGD + Kuba Badach)
10.01.2023 – Rzeszów / Filharmonia Podkarpacka (TGD + Mateusz Ziółko)
12.01.2023 – Gdańsk / Filharmonia Bałtycka (TGD + Kuba Badach)
14.01.2023 – Katowice / Miasto Ogrodów (TGD + Ania Karwan + Mateusz Ziółko)
15.01.2023 – Kraków / Kino Kijów (TGD + Ania Karwan + Mateusz Ziółko)
21.01.2023 – Wrocław / NFM (TGD + Kuba Badach + Ania Karwan)

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK