Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka / Szczecin

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, ul. Małopolska 48, Szczecin Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Bilety w cenach: 169 zł (strefa A), 139 zł (strefa B), 109 zł (strefa C), 89 zł (strefa D). Wszystkie miejsca są siedzące.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

W grudniu i styczniu powraca ulubione kolędowanie polskiej publiczności. Kolędy Świata TGD zawitają do ośmiu polskich miast: Krakowa, Wrocławia, Katowic, Warszawy, Szczecina, Gdańska, Lublina i Poznania. Zjawiskowy chór, zespół instrumentalny oraz wyjątkowi goście wykonają znane i lubiane utwory, w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.

Czym byłby świąteczny czas bez muzycznego spotkania z TGD? Zespół ponownie zaprasza w pełną refleksji i wzruszeń muzyczną podróż. W programie koncertu pojawią się najpiękniejsze bożonarodzeniowe kompozycje z całego globu, wiele z nich pochodzi z wydanego w 2022 roku albumu „Kolędy Świata 3”. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością, wschód z zachodem, a Niebo z Ziemią, nie brakuje również muzycznych zaskoczeń, z których słynie TGD. Na scenie obok chóru pojawią się Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko, Krzysztof Iwaneczko i Michał Rudaś.

Kasia Cerekwicka to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W swoich utworach łączy jazz, pop, soul oraz muzykę R’N’B. Karierę rozpoczęła w 1997 roku wygrywając popularny program telewizyjny „Szansa na sukces”. Utwory Kasi Cerekwickiej stanowią odzwierciedlenie jej własnych przeżyć i uczuć. Jej twórczość to opowieść o zmienności kobiety, jej potrzebach, doświadczeniach i spostrzeżeniach. Jest autorką takich przebojów jak „S.O.S” czy „Na kolana”. W 2020 ukazał się już siódmy album artystki, „Pod skórą”.

Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów, którego polska publiczność poznała dzięki udziałowi w III edycji programu „The Voice Of Poland”. Jego debiutancka płyta „Na nowo” z 2017 roku osiągnęła status złotej w dniu swojej premiery. W 2022 roku artysta wydał album „Tak Po Prostu”, z którego pochodzą przeboje „Vis-a-vis” i „Weź mnie”.

Krzysztof Iwaneczko to wokalista i kompozytor. Na swoim koncie ma debiutancki album „Jestem” oraz wspólny projekt - wydawnictwo ORIGAMI z Krzysztofem Herdzinem. Wiosną 2024 artysta planuje wydanie drugiego solowego albumu, który promują m.in. single „Nowy” i „Miłość”.

Michał Rudaś to wokalista, autor muzyki i tekstów nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Ma na koncie 5 albumów, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską. Oprócz działalności solowej, a aktualnie finalizowania nagrań kolejnej płyty, współpracuje koncertowo z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. Krzysztofem Zalewskim, Adamem Sztabą oraz ShataQS.

Zespół TGD to jeden z najpopularniejszych w Polsce chórów popowo-gospelowych, który istnieje od ponad 40-stu lat. Grupa ma na swoim koncie kilkanaście albumów, z których wydany w 2011 roku „Liczy się każdy dzień” oraz „Uratowani” pokryły się złotem. Na przestrzeni lat chór współpracował z wieloma polskimi artystami i artystkami, m.in. tworząc przebojowe „Gloria” z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, Kubą Badachem i Mietkiem Szcześniakiem, „Jedyna taka noc” z Katarzyną Cerekwicką, Anią Karwan, Marcinem Sójką i Krzysztofem Iwaneczko, czy „Pierwsza Gwiazda” nagrane wspólnie z Natalią Kukulską, Mariką, Natalią Niemen, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem. W 2022 roku grupa wydała płytę „Kolędy Świata 3”, na której znalazł się singiel „Zostań” nagrany z Anią Karwan, Anią Świątczak, Kubą Badachem i Mateuszem Ziółko, którego teledysk obejrzano blisko 400 tysięcy razy.

Harmonogram koncertów:
30.12.2023 – ICE Kraków Congress Centre / Kraków (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
04.01.2024 – Narodowe Forum Muzyki / Wrocław (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
05.01.2024 – MCK / Katowice (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
11.01.2024 – COS Torwar / Warszawa (TGD + Kasia Cerekwicka, Krzysztof Iwaneczko, Michał Rudaś)
13.01.2024 – Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza / Szczecin (TGD + Kasia Cerekwicka)
14.01.2024 – Stary Maneż / Gdańsk (TGD + Krzysztof Iwaneczko)
21.01.2024 – CSK / Lublin (TGD + Kasia Cerekwicka)
26.01.2024 – Sala Ziemi Poznań Congress Center / Poznań (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK