Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Kinga Głyk / Real Life / Warszawa

Scena Relax Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 119 zł (I pula) 139 zł (II pula) 159 zł (III pula)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Basistka i kompozytorka, Kinga Głyk ogłosiła wstępną datę premiery długo oczekiwanego albumu „Real Life". Płyta zostanie wydana na początku 2024 roku. To pierwszy album Kingi Głyk od ponad czterech lat. Artystka materiał z „Real Life” zaprezentuje podczas listopadowych koncertów w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Kinga Głyk uważana jest za najlepszą polską basistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę muzyki jazzowo-bluesowej. Pomimo młodego wieku zagrała już dziesiątki koncertów w Polsce i za granicą m.in. w Indonezji, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Portugalii, Słowacji, Czechach, Ukrainie. W marcu 2015 roku wydała swój debiutancki album „Rejestracja”. W październiku 2017 roku ukazał się studyjny album artystki pt. „Dream”. Tym razem artystka postanowiła stworzyć album, który jest czymś zupełnie wyjątkowym.

„Real Life" to współczesne, instrumentalne dzieło muzyczne, które czerpie inspirację z jazzu i funku, jednak wyróżnia się oryginalną aranżacją i estetyką. W wywiadzie z Michaelem League Kinga Głyk tak opowiada o swoich motywacjach artystycznych:
„Chciałam stworzyć piękne piosenki. Muzyka może być na tyle interesująca i silna, że porusza serca, nawet jeśli nie zawiera słów. Uwielbiam używać muzyki do wyrażania moich uczuć i tworzenia pięknych utworów, które mogą dotknąć serc innych ludzi. Nie trzeba myśleć o tym albumie jako o projekcie basistki. Chodzi bardziej o opowiadanie historii za pomocą muzyki".

Producentką albumu jest sama artystka, a współproducentem nagradzany pięciokrotnie statuetką GRAMMY® Michael League, znany z zespołów Snarky Puppy czy David Crosby.

Harmonogram koncertów:
3.11.2023, godz. 20.00, Warszawa, Scena Relax
4.11.2023, godz. 20.00, Poznań, Blue Note
5.11.2023, godz. 19.00, Wrocław, NFM Sala Czerwona

Regulamin imprezy dostępny na www.goodtaste.pl.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK