Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Warszawa - SOLD OUT

Teatr Muzyczny ROMA

Kasia Lins – Zabójcza Trasa

Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Olsztyn - SOLD OUT

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Matt Dusk – A Very Sinatra Christmas / Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka

nosowska: widzimy się wieczorem / Kraków

ICE Kraków

Natalia Przybysz – TAM

Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 16, Bydgoszcz
v113

Karaś/Rogucki – "Czułe kontyngenty"

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Karaś/Rogucki – "Czułe kontyngenty"

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste  i www.ebilet.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

    Karaś/Rogucki wyruszają w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak zagrają 1 grudnia w poznańskim klubie Tama. Bilety na wydarzenie są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

    Płyta „Czułe kontyngenty” to 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Kilka nowości - „Bezpieczny Lot”, „Film”, „Zapasowy Tlen” czy „Marianna” - można było usłyszeć podczas letnich koncertów. Jesienna trasa będzie jednak okazją do posłuchania większej liczby nowości i przekonania się, jak brzmią w klubowej oprawie. Kuba Karaś przyznaje, że nauczony koncertowym doświadczeniem przeniósł do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów.

    „Wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko”, mówi o płycie Piotr Rogucki. Kuba Karaś dodaje, że „pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze”.

    Dawid Tyszkowski wystąpi przed @Karaś/Rogucki! Dawid, mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. W czerwcu wydał debiutancką EP-kę “Nadal nie śpię”, nad którą od strony produkcyjnej czuwał Patrick The Pan. Aktualnie pracuje nad materiałem na swoją kolejną EPkę, którą promuje wydanym pod koniec września singlem “Nie poznaję cię”. Utworu nie zabraknie podczas koncertu w poznańskiej Tamie, 1 grudnia.

    Bilety na grudniowy koncert w Poznaniu są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Organizatorem koncertu jest Good Taste Production. 

      Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

   
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK