Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie”

Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16, Częstochowa

Mrozu - Lecimy za daleko - WYPRZEDANY

CKK Jordanki, aleja Solidarności 1-3, Toruń

Mrozu - Lecimy za daleko - WYPRZEDANY

Progresja, Fort Wola 22, Warszawa

Julia Wieniawa – OMAMY

Kamienna 12

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie”

B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Mrozu - Lecimy za daleko - WYPRZEDANY

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław

Ofelia - Na przypale albo wcale [ODWOŁANY]

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków
v113

Karaś/Rogucki – "Czułe kontyngenty"

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Karaś/Rogucki – "Czułe kontyngenty"

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste  i www.ebilet.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

    Karaś/Rogucki wyruszają w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak zagrają 1 grudnia w poznańskim klubie Tama. Bilety na wydarzenie są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

    Płyta „Czułe kontyngenty” to 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Kilka nowości - „Bezpieczny Lot”, „Film”, „Zapasowy Tlen” czy „Marianna” - można było usłyszeć podczas letnich koncertów. Jesienna trasa będzie jednak okazją do posłuchania większej liczby nowości i przekonania się, jak brzmią w klubowej oprawie. Kuba Karaś przyznaje, że nauczony koncertowym doświadczeniem przeniósł do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów.

    „Wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko”, mówi o płycie Piotr Rogucki. Kuba Karaś dodaje, że „pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze”.

    Dawid Tyszkowski wystąpi przed @Karaś/Rogucki! Dawid, mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. W czerwcu wydał debiutancką EP-kę “Nadal nie śpię”, nad którą od strony produkcyjnej czuwał Patrick The Pan. Aktualnie pracuje nad materiałem na swoją kolejną EPkę, którą promuje wydanym pod koniec września singlem “Nie poznaję cię”. Utworu nie zabraknie podczas koncertu w poznańskiej Tamie, 1 grudnia.

    Bilety na grudniowy koncert w Poznaniu są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Organizatorem koncertu jest Good Taste Production. 

      Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

   
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK