Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Theo Katzman / Warszawa

Hybrydy

Rosalie. – Motherlode

Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Rosalie. – Motherlode

Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk

Rosalie. – Motherlode

Klub Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Rosalie. – Motherlode

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
v113

JACK BOTTS | Salt Wave Sessions by SmoothSail Music

Gdańsk, Motława Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Wstęp wolny!

Bilety dostępne na: Wstęp wolny!

JACK BOTTS, czyli… powiew świeżego powietrza i surf folk oblany australijskim słońcem. Znany z nadmorskich, folkowych dźwięków i luźnego podejścia do życia w vanie Jack Botts, bardzo szybko zaistniał w świadomości Australijczyków. W ciągu zaledwie kilku lat obecności na scenie został doceniony jako wszechstronnie utalentowany muzyk i okrzyknięty jednym z najszybciej rozwijających się artystów w kraju. Wkrótce artystę będzie można usłyszeć na kilku koncertach w Polsce organizowanych pod szyldem Salt Wave Sessions.

Wydarzenie ma charakter otwarty; artysta zagra z łódki, a Wy możecie posłuchać muzyki z bezpiecznego brzegu. Koncert w takiej formie poraz kolejny realizujemy wspólnie z agencją SmoothSail Music – to niezależny koncept i pierwsza taka flota na rynku. Odkąd powstali, płyną pod prąd, a ich załoga redefiniuje działanie branży muzycznej w Polsce, o czym będzie można się przekonać już 3 sierpnia.

🌊 31 marca br. ukazała się debiutancka płyta Jacka Bottsa o przewrotnym tytule Sucker For Sunsets opisywana jako kompilacja śpiewnych wokali i strzelistych gitar, która z pewnością udźwiękowi Wasze lato. Ponadto Botts ma też na koncie 3 EP-ki, w tym świetnie przyjęty minialbum Slow Mornings (2021), który osiągnął ponad 5 milionów odsłuchań i został doceniony m.in. przez Rolling Stone Australia, The AU Review, Pilerats, Like Velvet.

To potężne, a jednocześnie urocze indie-folkowe brzmienie szybko wpadło w ucho i potwierdziło, że Jack Botts to artysta, na którego warto mieć oko. – Pilerats

🌊 Harmonogram koncertów Jacka Bottsa

1 sierpnia – Ełk, House gig, Stryhówka
2 sierpnia – Elbląg, przystań nad rzeką
3 sierpnia – Gdańsk, Motława
4 sierpnia – koncert w ramach festiwalu Salt Wave Festival

🌊 Salt Wave Sessions to muzyczny warm-up przed goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim Salt Wave Festival (4-5 sierpnia). Podczas tegorocznej, czwartej odsłony wydarzenia na lotnisku w Jastarni wystąpią: Sam Tompkins, Jack Garratt, Lola Marsh, Kacperczyk, Ralph Kaminski, Crooked Colours, Agar Agar, Szczyl, Jann, Rosalie., Jack Botts, KAMP!, BOKKA, O'SULLIVAN, Bass Astral, Święty Bass, Safario, KACHA b2b Semprey, Monster, Majli, Nimm2.

Więcej informacji: saltwave.pl

Media społecznościowe:

Instagram
YouTube
Facebook
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK