Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Joss Stone, 20 Years of Soul - Tour / 1.03.2023 r.

NFM, pl. Wolności 1, Wrocław Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące – 199 zł (strefa D), 299 zł (strefa C), 369 zł (strefa B), 459 zł (strefa A).

Bilety dostępne na: Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl

TRASA KONCERTOWA Joss Stone, „20 Years of Soul”
27.02.2023 r., godz. 20:00 Teatr Wielki – Opera Narodowa, plac Teatralny 1, Warszawa 1.03.2023 r., godz. 20:00 Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław
***
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.  

Zanim ukończyła 19 lat miała już na koncie ponad 7 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, występy u boku Steviego Wondera, The Rolling Stones, Elthona Johna i Jamesa Browna oraz udział w charytatywnym koncercie Live8 przed ponad dwudziestotysięczną publicznością. W 2023 roku Joss Stone przyjedzie do Polski, by świętować z fanami 20 lat na soulowej scenie – 27 lutego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie oraz 1 marca w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Bilety są w sprzedaży!

Joss Stone, na początku 2023 r., wyruszy w trasę koncertową „20 Years of Soul” po Europie, zabierając publiczność w muzyczną podróż po swoich najnowszych utworach i ponadczasowych hitach. W ten sposób pragnie uczcić 20 lat na scenie.

Zaciekle niezależna piosenkarka i autorka tekstów z Devon w Wielkiej Brytanii, była niesamowicie zajęta od momentu wydania swojego debiutanckiego albumu „The Soul Sessions”, czyli od kiedy miała zaledwie 15 lat. Do tej pory laureatka BRIT Awards wydała 7 albumów i była kilkakrotnie nominowana do nagród Grammy. Przez cały ten czas Joss Stone rozwinęła się nie tylko artystycznie, ale obrała też pewną muzyczną drogę, którą konsekwentnie podąża w swojej karierze.

I chociaż wokalistka wielokrotnie występowała u boku legendarnych artystów, takich jak: Herbie Hancock, Sting, Gladys Knight, Van Morrison czy Melissa Etheridge, Joss od zawsze znana była z eksperymentowania z różnymi stylami w swojej własnej twórczości.

Doskonale słychać to na wszystkich albumach artystki, które zawierają prawdziwą mozaikę różnych wpływów i muzycznych inspiracji, tworząc oryginalny zbiór utworów, charakteryzujący się fuzją potężnego soulowego wokalu Stone w połączeniu z reggae, world music i hip-hopowym pejzażem dźwiękowym. Najnowsza płyta „Never Forget My Love” (premiera 11 lutego 2022 r.) również nie będzie tu żadnym wyjątkiem.

Joss, pisząc i produkując muzykę wraz ze swoim długoletnim przyjacielem i współpracownikiem, Davem Stewartem (Eurythmics), postanowiła stworzyć album pełen tego, co sama nazywa „dorosłymi, celowymi piosenkami”. Są to utwory napisane w nawiązaniu do tradycji amerykańskich twórców, z tekstami, które początkowo mogą wydawać się nietypowe, ale w rzeczywistości są piosenkami, z którymi wiele osób się utożsamia – „Pomyślcie o Dusty Springfield, Burcie Bacharach, Dionne Warwick – tego rodzaju klasycznych, ponadczasowych piosenkach. Pomyślcie o długich rękawiczkach i sukience” – podkreśla Joss Stone.

Innymi słowy, to hipnotyzująca mieszanka klasycznych smyczków i trąbek, które idealnie łączą się z wyjątkowym, unikalnym wręcz głosem Joss. Dla fanów artystki będzie to z pewnością nie lada gratka usłyszeć na żywo nowe utwory z nadchodzącego albumu oraz największe hity Joss Stone w tak wyjątkowych, klasycznych aranżacjach.
Jedno jest pewne – to będzie muzyczna podróż przez życie i twórczość Joss. A biorąc pod uwagę zapowiedź płyty, lepiej odkurzyć eleganckie ubrania w szafie! Pierwszy singiel z albumu o tym samym tytule, czyli „Never Forget My Love”, ujrzał światło dzienne 12 listopada ubiegłego roku. – “Sprawiać, by inni mieli dobre samopoczucie – to właśnie widzę jako mój życiowy cel. Próba uszczęśliwienia ludzi sprawia, że wstaję rano” – dodaje artystka.

Joss Stone, „Never Forget My Love”youtube.com/watch?v=T8b2u10BnQw.

Regulamin wydarzenia:www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK