Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Kwiat Jabłoni - SOLD OUT

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! - KONCERT ODWOŁANY

Białystok, Zmiana Klimatu

Sinatra with Matt Dusk - KONCERT ODWOŁANY

NOSPR, ul. Wojciecha Kilara 1, Katowice

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Brodka

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: Krzysztof Zalewski [koncert przeniesiony z CSK]

Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
v113

Jazz Band Młynarski-Masecki - ZMIANA DATY! POŁĄCZONE KONCERTY (18:00 i 21:00)

NOSPR, Katowice Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: miejsca siedzące: 90 zł (strefa C), 120 zł (strefa B), 150 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

________________________

Uwaga!

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych koncerty Jazz Band Młynarski-Masecki zaplanowane na 6.06.2021 na godz. 18.00 i godz. 21:00 zostają połączone w jedno wydarzenie, które odbędzie się tego dnia o godzinie 18.00. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian, odbędzie się ono w sali koncertowej NOSPR.

Do klientów, którzy mają wymienione lub zakupione bilety na godz. 18.00: Państwa bilety zachowują ważność.

Do klientów, którzy mają wymienione lub zakupione bilety na inną godzinę niż 18.00 : prosimy osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu o 18:00, aby nie zwracały swoich biletów. Przed wejściem na salę organizator w punkcie obsługi klienta wskaże nowe miejsca. Dołożymy wszelkich starań, aby były one zbliżone do pierwotnie zakupionych. W przypadku gdy nowy termin wydarzenia nie jest satysfakcjonujący, wymiana na voucher organizatora lub zwrot biletów możliwe są do dnia 24.05.2021r. w miejscu zakupu. Wierzymy, że mimo wielu zmian, jakie nastąpiły przy tym wydarzeniu, uda nam się spotkać i wspólnie przeżyć najpiękniejsze muzyczne emocje.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production

________________________

Uwaga!

Znamy już nowe daty koncertu “Jazz Band Młynarski-Masecki” w Katowicach, w NOSPR. Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy i prawdopodobnymi regulacjami, wydarzenie – w identycznym kształcie - odbędzie się dwukrotnie:

📍 6 czerwca 2021 roku o godz. 18:00,
📍 6 czerwca 2021 roku o godz. 21:00.

Pierwotny koncert Jazz Band Młynarski-Masecki miał odbyć się w kwietniu 2020 roku. Pandemia koronawirusa wymogła natomiast dwukrotne przenosiny wydarzeń: z kwietnia 2020 r. na październik 2020 r. – I przenosiny, a następnie z października 2020 r. na czerwiec 2021 r. - II przenosiny.

W związku ze złożonością tego procesu kupujący bilet zostali teraz podzieleni na cztery kategorie:

📎 Osoby, które przy I przenosinach zostały poproszone o wybór nowej (październikowej) daty i godziny koncertu i dokonały tego wyboru.
📎 Osoby, które przy I przenosinach zostały poproszone o wybór nowej (październikowej) daty i godziny koncertu i nie dokonały tego wyboru.
📎 Osoby, które dokonały zakupu biletów na jeden z koncertów, który miał odbyć się 19.10.2021 r. o godz. 18:00 i 21:00,
📎 Osoby, które do tej pory nie zakupiły biletu na koncert.

W związku z powyższym:

➡ Osoby z 1. kategorii, otrzymają od bileterii wiadomość e-mail z informacją o przydzielonej odgórnie nowej dacie i godzinie koncertu (godzinie zgodnej z wcześniejszym wyborem) w czerwcu 2021 roku.
➡ Osoby z 2. kategorii otrzymają od bileterii wiadomość e-mail z dokładną instrukcją relokacji na dowolnie wybraną przez siebie datę i godzinę koncertu w czerwcu 2021 roku.
➡ Osoby z 3. kategorii otrzymają od bileterii wiadomość e-mail z informacją o tym, że ich bilety zachowują ważność na nowy termin wydarzenia na godzinę, którą wybrały pierwotnie.
➡ Osoby z 4. kategorii będą miały możliwość zakupu biletu na dowolnie wybraną datę i godzinę koncertu w czerwcu 2021 roku za pośrednictwem strony: www.eventim.pl/goodtaste.

W najbliższym czasie, otrzymacie od bileterii informacje odnośnie Waszych biletów. W razie problemów, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Do zobaczenia na sali koncertowej!

Zespół Good Taste Production

________________________

Jazz Band Młynarski-Masecki postanowił pójść o krok dalej i spełnić swoje wielkie marzenie o prawdziwej jazzowej orkiestrze. Do podstawowego składu, który liczył 7 osób, dodali sekcję skrzypiec oraz trąbki i puzony. W ten sposób powstał 17-sto osobowy zespół o dużo szerszej brzmieniowej palecie. Trasa koncertowa zespołu w powiększonym składzie będzie składać się z recitali, które odbędą się w najlepszych polskich salach koncertowych.

Tytuł „Płyta z zadrą w sercu” to tytuł jednej z piosenek jednego z największych polskich tekściarzy XX wieku - Mariana Hemara. Polski przekład amerykańskiego standardu Cliffa Friend’a, Charliego Tobias’a i Boyd’a Bunch’a robił furorę w jednej z rewii warszawskiego teatru Cyrulik Warszawski w roku 1938. Muzycy zapatrzeni w stare fotografie i zasłuchani w orkiestry polskie i amerykańskie, postanowili stworzyć świat, w którym II Wojna Światowa nie miała miejsca, a jazzbandy taneczne w Polsce nie przestają istnieć i grają czerpiąc ze wszelkich dobrodziejstw nowoczesności. Do nagrań muzycy użyli mikrofonów z lat XX ubiegłego wieku. Całość realizował Filip Krause, ze słynnego berlińskiego studia Emila Berlinera. Na płycie znajdą się utwory głównie z przełomu lat 30 i 40 ubiegłego wieku. Wszystkie to szlagiery polskie, dobrze znane w dawnych czasach, dziś nieco zapomniane. Marcin Masecki swoimi aranżacjami tchnął w piosenki kompletnie nowe życie, życie na miarę XXI wieku. Patronem duchowym tej płyty jest Zygmunt Karasiński - genialny kompozytor rozrywkowy polski przed i powojennej. Na płycie znajdą się trzy jego kompozycje. Historia maestro Karasińskiego będzie opisana w dodatku do płyty.

"JAZZ-BAND MŁYNARSKI-MASECKI" to zespół grający przedwojenny polski jazz. Wbrew obiegowej opinii, jazz nie trafił do Polski na falach słuchanego po kryjomu Radia Wolna Europa. Pierwsze polskie jazzowe utwory powstawały już pod koniec lat XX-stych ubiegłego wieku. Wybitni kompozytorzy tacy jak: Henryk Wars, Jerzy Petersburski czy bracia Artur i Henryk Gold, zasłuchani w płytach zza oceanu czy z Berlina tworzyli hity na potrzeby filmu, kabaretów, teatrów i rewii, a także na zamówienie coraz liczniejszych wytwórni płytowych takich jak Columbia czy Syrena Record. W ten sposób do 1939 roku powstały tysiące kompozycji i nagrań z udziałem wybitnych instrumentalistów oraz śpiewaków i aktorów. Druga Wojna Światowa przekreśliła życiorysy, przerwała ciągłość i zakończyła okres "prosperity" młodego polskiego show biznesu, ale nie bezpowrotnie!

Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia. W repertuarze Jazz-Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Nie zabraknie też kilku wyjątkowych tang, z których autorstwa polscy kompozytorzy znani byli na całym świecie. Całe przedsięwzięcie skupione jest wokół ducha postaci Adama Astona - najwybitniejszego przedwojennego polskiego śpiewaka rozrywkowego oraz Henryka Warsa - najważniejszego polskiego przedwojennego pianisty, aranżera i kompozytora. Marcin z Jankiem niejako rekompensują stracone szanse całego pokolenia polskich artystów rozrywkowych, którzy w rozkwicie prosperity musieli uciekać, walczyć, ginąć, emigrować osierocając polską muzykę rozrywkową w niepowetowany sposób. Aranżacje Marcina i głos Janka nadają całości zupełnie nowy oddech, czyniąc tę muzykę aktualną i użytkową, do tańca i wzruszeń.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK