Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

IRA - 35 lat

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Poluzjanci

A2, ul. Góralska 5, Wrocław

IRA - 35 lat

P23, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Poluzjanci

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

IRA - 35 lat

Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Poluzjanci

Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Ralph Kaminski „KORA”

Teatr Wielki - Opera Narodowa
v113

Jarocin Festiwal 2023

boiska przy Maratońskiej, Jarocin Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: Karnet trzydniowy - 199 zł (I pula)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Najlepsza polska muzyka, niepowtarzalna atmosfera, wielopokoleniowa publiczność – to wszystko wraca do Jarocina już w lipcu. Artyści i artystki z kręgu polskiego rocka, punk rocka i muzyki alternatywnej ponownie zagrają na słynnych boiskach przy ul. Maratońskiej.  

Zbliżająca się edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiej muzyki gitarowej, debiutami i wydarzeniami specjalnymi. Imprezę wyróżnia szeroki program muzyczny, trafiający w gusta publiczności od lat związanej z klasyką polskiego rocka, ale też z nową falą gatunkową reprezentowaną przez młode pokolenie. W line-upie pojawi się ponad trzydzieści zespołów. Pierwsze ogłoszenia zostaną podane niebawem.  

Do tej pory artystami i artystkami są: Agnieszka Chylińska, Nosowska, Tomek Lipiński + Goście, T.Love, Renata Przemyk, Moskwa, Strachy na Lachy, Proletaryat, Voo Voo, Ga-Ga Zielone Żabki, Luxtorpeda, WaluśKraksaKryzys, Myslovitz, Fisz Emade Tworzywo, Closterkeller, Big Cyc, Anieli, The Bullseyes, Masala Soundsystem, Masturbator, Wrona, Baika, Happy Pills, 1125. .

Wydarzeniem wprowadzającym w klimat festiwalu w Jarocinie będą Jarocińskie Rytmy Młodych. W czwartek (13.07) w Amfiteatrze publiczność wysłucha finalistów konkursu i pozna zwycięzców głosowania jury. Jarocińskie Rytmy Młodych są wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla publiczności.  

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in. Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.  

Organizatorem festiwalu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Regionalne w Jarocinie, a mecenasem jest Gmina Jarocin. Partnerem Festiwalu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Partnerzy medialni: Antyradio, „Gazeta Wyborcza”, „Teraz Rock”, „Gazeta Jarocińska”, cgm.pl i Interia.

  Ceny biletów i karnetów:

I pula:

Karnet trzydniowy: 199,00 zł  
Bilet na pole namiotowe: 79,00 zł  

Bilety dostępne od 1.12.22 (g. 12:00) do 15.12.22 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.  

  II pula:
 
Karnet trzydniowy: 239,00 zł  
Bilet na pole namiotowe: 99,00 zł  

Bilety dostępne od 21.12.22 (g. 12:00) do 31.05.2023 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.  

  III pula:

Karnet trzydniowy: 269,00 zł  
Bilet jednodniowy: 199,00 zł  
Bilet na pole namiotowe: 119,00 zł  

Bilety dostępne od 31.05.2023 (g. 12:00) do wyczerpania puli biletów. 

Dla festiwalowiczów uruchomione zostanie pole namiotowe (13-17.07).

 Cena wstępu na pole namiotowe dla jednej osoby wynosi: 99 zł (II pula), 119 zł (III pula). Wysokość ceny pola namiotowego zależy od obowiązującej puli biletów festiwalowych.

Cena za bilet dla kampera wynosi 350 zł + 50 zł od każdej osoby. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci do szóstego roku życia uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek powinien zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.


Regulamin Imprezy
dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.    
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK