Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Hans Zimmer Live – Europe Tour 2023 – SOLD OUT – ZMIANA DATY

Kraków, TAURON Arena Kraków Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: VIP Golden Circle: 1399 zł, VIP Silver Circle: 1199 zł, strefa A: 669 zł, strefa B: 569 zł, strefa C: 469 zł, strefa D: 399 zł, strefa E: 349 zł, strefa F: 249 zł.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste. Sprzedaż biletów ruszy 15 czerwca o godz. 10.00.

Zawartość pakietu VIP Golden Circle: specjalne wejście VIP, najlepsze miejsca na koncercie, program koncertu, identyfikator VIP, smycz, bawełniana torba.

Zawartość pakietu VIP Silver Circle: specjalne wejście VIP, drugie najlepsze miejsca na koncercie, program koncertu, identyfikator VIP, smycz, bawełniana torba.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. Osoby z niepełnosprawnością mogą uczestniczyć w koncercie zakupując 1 wspólny bilet dla siebie i opiekuna. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: info@eventim.pl. 

📣 Uwaga!

Z ogromną przykrością informujemy, że z powodu ostrej infekcji i zaleceń lekarskich, Hans Zimmer niestety nie będzie w stanie wystąpić podczas nadchodzącego koncertu w Krakowie (30 maja).

Koncert zostaje przełożony i wkrótce zostanie ogłoszona nowa data wydarzenia. Wszystkie bilety zachowują ważność. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Życzymy Maestro szybkiego powrotu do zdrowia!

Good Taste Production

📣 Uwaga! Uprzejmie informujemy, że koncert Hans Zimmer Live w Krakowie został wyprzedany! Bilety nie są już dostępne w sprzedaży online i nie będzie możliwości ich zakupu przed wejściem na wydarzenie.

Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia!

Wiosną 2023 r. dwukrotny zdobywca Oscara powróci do Europy ze swoją przebojową trasą!

Hans Zimmer, światowej sławy kompozytor ponownie wystąpi w Polsce! Zaplanowane na 30 maja 2023 r. w TAURON Arenie Kraków muzyczne show będzie częścią trasy koncertowej „Hans Zimmer Live – Europe Tour 2023”. Wydarzenie obejmie 32 koncerty w 15 krajach i będzie kontynuacją przełomowej trasy z 2022 r. – pełnej triumfalnych sukcesów, tłumów fanów twórczości Maestro i wyprzedanych największych aren koncertowych Europy. – Cieszę się, że mogę wyruszyć w kolejną trasę, by zaprezentować niezwykłe show, które przygotowujemy wspólnie z zespołem – mówi Hans Zimmer.

O WYDARZENIU

Zdobywca dwóch Oscarów, trzech Złotych Globów i cztery Grammy wraz z zespołem przez piętnaście miesięcy pracowali nad aranżacjami i imponującą produkcją, aby stworzyć absolutnie wyjątkowe muzyczne show dla fanów. Dziewiętnastoosobowy zespół, trzysta instrumentów, Odessa Orchestra & Friends na czele z samym Maestro zaprezentują hollywoodzkie hity filmowe kompozytora przy użyciu trzystu różnych instrumentów. Całość dopełni niesamowita gra świateł i dźwięku w formie wyjątkowego multimedialnego pokazu. Wśród dwunastu nowo zaaranżowanych suit koncertowych znajdą się m.in. utwory z filmów „Gladiator”, „Piraci z Karaibów”, „Batman”, „Król Lew” oraz „Interstellar” oraz „Diuna”. I to właśnie za muzykę do tego filmu Hans Zimmer otrzymał wiadomość, że zdobył swojego drugiego Oscara podczas trasy koncertowej w Amsterdamie! – Jestem wdzięczny, że możemy grać muzykę, która łączy ludzi, by mogli razem przeżywać niezapomniane doświadczenie – dodaje artysta.

O ARTYŚCIE

Hans Zimmer to twórca ponad 500 projektów, których box office sięgnął łącznie ponad 28 miliardów dolarów na całym świecie. Kompozytor doceniony był m.in. przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, zdobywając dwa Oscary, trzy Złote Globy, trzy nagrody Grammy, statuetkę American Music Award i nagrodę Tony. Współpracował z wieloma światowymi reżyserami przy takich filmach jak: „Wdowy” i „Zniewolony” Steve’a McQueena, „Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a oraz „Dunkierka” Christophera Nolana. Inne warte podkreślenia produkcje Zimmera to m.in. „Gladiator”, „Cienka czerwona linia”, „Lepiej być nie może”, „Rain Man”, trylogia „Mrocznego rycerza”, „Incepcja”, „Thelma i Louise”, „Helikopter w ogniu”, „Ostatni samuraj” oraz „SpongeBob Film: Na ratunek”.

Hans Zimmer nagrał również remake do ostatniego filmu „Król Lew”, za który otrzymał nominację do nagrody Grammy za najlepszy album soundtrack dla mediów wizualnych. Równie znane i warte podkreślenia projekty w artystycznym portfolio Hansa Zimmera to także „Wonder Woman 1984”, film o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” i oscarowa „Diuna”.

HANS ZIMMER I FMF

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie to jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie. Monumentalne widowiska muzyczno-filmowe wyróżniają się nie tylko wysokim poziomem artystycznym prezentowanych dzieł, ale również innowacyjnością w sferze technologii dźwięku i obrazu.

Hans Zimmer po raz pierwszy przyjechał do Polski w 2014 roku, by wziąć udział w dwóch koncertach organizowanych w ramach 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zaprezentował wtedy program „Gladiator Live in Concert” w Tauron Arenie Kraków, podczas którego doświadczył jednego z najwspanialszych w swojej karierze spotkań z entuzjastyczną publicznością. To zainspirowało go do stworzenia trasy koncertowej. Podczas drugiego koncertu, „Gali 100-lecia ASCAP”, zabrzmiała niepowtarzalna suita z muzyką z „Incepcji”.

W trakcie trwania pierwszej trasy „Hans Zimmer Live on Tour” kompozytor z radością ogłosił, że Kraków ma najlepszy festiwal muzyki filmowej na świecie! Od tego czasu planując swoją podróż po Europie, Zimmer zawsze pamięta o stolicy Małopolski.

Organizatorami koncertu w Polsce są poznańska agencja Good Taste Production oraz Semmel Concerts. Partner wydarzenia – Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie organizowany przez: Miasto Kraków, KBF i RMF Classic.

Regulamin wydarzenia dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK