Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Enrique Iglesias – Live in Concert – ZMIANA DATY!

Atlas Arena, Bandurskiego 7, Łódź

BirdPen – All Function One Tour

Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

BirdPen – All Function One Tour

Klub 2progi, ul. Niepodległości 36, Poznań

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Sobel

Park Starego Browaru

John Legend – Bigger Love Tour 2022 – ODWOŁANY!

TAURON Arena, Stanisława Lema 7, Kraków

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: Tymek

Park Starego Browaru

Two Steps From Hell Live

Kraków, TAURON Arena Kraków
v113

half•alive: Give Me Your Shoulders (TOUR) - PRZENIESIONY!

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (wszystkie miejsca są stojące).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste – sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 19.11.2021 o godz. 10:00. Pierwsza przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek (16.11.2021) o godz. 10:00 na https://tinyurl.com/2xxyh36f. Potrwa ona do czwartku (18.11.2021) do godz. 22:00. Aby wziąć udział, skorzystaj z kodu: GMYS2022. Druga przedsprzedaż biletów wystartuje 18.11.2021 (czwartek) o godz. 24:00 i potrwa do 19.11.2021 do godz. 10:00. Platforma sprzedaży biletów znajduje się tutaj: https://tinyurl.com/59j38rd4. Hasło, które należy podać to: HALFALIVE.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!
Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 29.04.2022 koncert half•alive w Warszawie zostaje przeniesiony z przyczyn niezależnych od organizatora. Pracujemy nad ustaleniem nowej daty koncertu.
Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin wydarzenia, który przekażemy Państwu wkrótce!

Trasa promująca najnowszy album half•alive obejmie także Polskę! Alternatywne kalifornijskie trio z Long Beach wystąpi na jedynym koncercie w kwietniu, w warszawskim Palladium. Muzyka grupy half•alive przeobraża się i “dorasta” razem z członkami zespołu: Joshem Taylorem, Brettem Kramerem i J Tylerem Johnsonem. W 2018 roku do obiegu trafił ich kawałek “Still Feel”, który szybko okazał się otworzyć wiele drzwi w branży (Top 10 w Alt Radio i 275 milionów odtworzeń singla na świecie). Wydaniem ich pierwszego albumu “Now, Not Yet” zajęło się RCA Records. Niedługo później zostali zaproszeni do wystąpienia w kultowym już projekcie NPR “Tiny Desk”. Za tym poszło wyprzedanie wszystkich koncertów na debiutanckiej trasie, występy w telewizyjnych show (“Jimmy Kimmel Live!” i “The Lat Late Show with James Corden”), a także debiuty na takich festiwalach jak Lollapalooza, Outside Lands czy Firefly. Podczas niedawnej trasy zespołu Twenty One Pilots, half•alive zostali zaproszeni jako support. Więcej informacji o nowym albumie już w piątek, 19 listopada! Social media: Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK