Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ralph Kaminski - TO BAL JEST NAD BALE / Wrocław

Hala Stulecia

Wiz The MC / Warszawa

Hydrozagadka

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Kraków

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Mrozu: Wszystko było po coś / Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Daria Zawiałow – TRASA 92’ / Poznań

Pawilon 3A MTP, ul. Głogowska 10, Poznań

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Poznań

MTP Pawilon 3A, ul. Głogowska 14, Poznań
v113

Gregory Porter

NFM, Plac Wolności 1, Wrocław  Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 499 zł (kategoria A), 439 zł (kategoria B), 379 zł (kategoria C), 329,00 zł (kategoria A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Dwukrotny zdobywca nagrody Grammy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów gatunku modern jazz i soul ponownie we Wrocławiu! Gregory Porter wystąpi 16 lipca 2024 roku w Narodowym Forum Muzyki, dokąd powraca po niezapomnianym koncercie z 2022 roku.

Na przestrzeni lat Gregory Porter zgromadził w Polsce wierną grupę fanów, która docenia elegancki jazz czerpiący z tradycji, ale ceni też jego nowoczesną formę. Muzyk regularnie koncertuje w naszym kraju, obecnie promując wydany w 2021 roku album „Still Rising – The Collection”, na który trafiły premierowe kompozycje, nowe aranżacje i dziewięć jego najpopularniejszych nagrań. Wśród nich mające milionowe odsłony w serwisach streamingowych „Hey Laura”, „Liquid Spirit”, „L-O-V-E” czy „Revival”.

  Gregory Porter urodził się w Kalifornii. Pierwszy studyjny album wydał w 2010 roku i już wtedy krytycy uznali go za głos, którego brakowało na jazzowej scenie. Z każdą kolejną płytą udowadniał, że była to trafna ocena, a wydany w 2013 roku album „Liquid Spirit” przyniósł mu międzynarodową rozpoznawalność i nagrodę Grammy w kategorii Best Jazz Vocal Album, ugruntowując pozycję artysty na światowych scenach. 

Harmonogram koncertu: 
16 lipca 2024 r., wtorek, godz. 20.00 – NFM, Wrocław  

Organizatorem koncertu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Regulamin imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.  
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK